Zakup sprzętu i odzieży ochronnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

GMINA OSTRÓW MAZOWIECKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00598890
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00598890/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-15 11:55
Lokalizacja
Ostrów Mazowiecka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b6f3443d-9982-4ca6-9bf0-88fd0a3a177c
Identyfikator
7591622397
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież ochronna i zabezpieczającaMundury strażackieOdzież specjalna i dodatkiSprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwaSprzęt gaśniczyRóżny sprzęt gaśniczyJednostki prądotwórczeUrządzenia medyczneDefibrylatory

Wykonawcy

1 przyznane

"BOXMET MEDICAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPIESZYCE, PL · lot 2
74 306,16 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00598890 z dnia 2025-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu i odzieży ochronnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSTRÓW MAZOWIECKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667913

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Władysława Sikorskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminaostrowmaz@home.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaostrowmaz.home.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b6f3443d-9982-4ca6-9bf0-88fd0a3a177c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu i odzieży ochronnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6f3443d-9982-4ca6-9bf0-88fd0a3a177c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00598890

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015115/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup sprzętu i odzieży ochronnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00530936

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IG.271.33.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 290675,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - zakup wyposażenia osobistego i ochronnego;
Zakres zamówienia obejmuje zakup, transport, rozładunek i wniesienie odzieży ochronnej i osobistej w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Dostawa przedmiotu zamówienia odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Dostarczona odzież ochronna i osobista muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich i zgodnie z normami Unii Europejskiej oraz Polskimi normami przenoszącymi normy europejskie. O terminie dostawy Wykonawca zobowiązany jest zawiadomić Zamawiającego z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – szczegółowym opisie oferty. Zadanie jest dofinansowane ze środków budżetu państwa z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35811100-3 - Mundury strażackie

18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 93376,21 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - zakup sprzętu uzbrojenia i techniki specjalnej;
Zakres zamówienia obejmuje zakup, transport, rozładunek i wniesienie sprzętu w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Dostawa przedmiotu zamówienia odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich i zgodny z normami Unii Europejskiej oraz Polskimi normami przenoszącymi normy europejskie. O terminie dostawy Wykonawca zobowiązany jest zawiadomić Zamawiającego z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – szczegółowym opisie oferty. Zadanie jest dofinansowane ze środków budżetu państwa z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35111000-5 - Sprzęt gaśniczy

44480000-8 - Różny sprzęt gaśniczy

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 112403,92 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – zakup sprzętu medycznego.
Zakres zamówienia obejmuje zakup, transport, rozładunek i wniesienie sprzętu w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Dostawa przedmiotu zamówienia odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich i zgodny z normami Unii Europejskiej oraz Polskimi normami przenoszącymi normy europejskie. O terminie dostawy Wykonawca zobowiązany jest zawiadomić Zamawiającego z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – szczegółowym opisie oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33182100-0 - Defibrylatory

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.5.) Wartość części: 84895,71 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do 21.11.2025 r. do godz. 12:00, wpłynęła tylko jedna oferta – Wykonawcy Arpapol 2 Sp. z o.o., ul. Borowa 8B, 22-300 Krasnystaw, która została odrzucona.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do 21.11.2025 r. do godz. 12:00, nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74306,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 74306,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74306,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOXMET MEDICAL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 020546953

7.3.4) Miejscowość: Piskorzów

7.3.5) Kod pocztowy: 58-250

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74306,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-19
2025-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy