Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Zalesie z podziałem na części.
GMINA ZALESIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00598902
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00598902/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-15 11:56
- Lokalizacja
- Zalesie, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f6456c7-fabc-4376-b814-c0f8e9f1dca0
- Identyfikator
- 5372354783
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednostki prądotwórczeZbiorniki do przechowywania oleju
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00598902 z dnia 2025-12-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Zalesie z podziałem na części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZALESIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237776
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 34
1.5.2.) Miejscowość: Zalesie
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-512
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 833757586
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.gassa@zalesie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zalesie.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zalesie.ezamawiajacy.pl/pn/zalesie/demand/241517/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Zalesie z podziałem na części.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f6456c7-fabc-4376-b814-c0f8e9f1dca0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00598902
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00485494
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GI-ZP.271.14.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część pierwsza zamówienia – Zakup i dostawa pod wskazane przez Zamawiającego adresy 2 sztuk fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (zał. nr 1a do SWZ):1)Wspólny Słownik Zamówień: Kody CPV: 31122000-7 Jednostki prądotwórcze,
2) Opis przedmiotu oraz zakres zamówienia:
- Fabrycznie nowe nieużytkowane, bez wad i uszkodzeń, sprawne technicznie;
- Moc znamionowa - nie mniej jak 48kW/60kVA, z możliwością przeciążenia nie mniej niż o 10% przez godzinę raz na 12 godzin.;
- Moc maksymalna - nie mniej jak 53kW/66kVA;
- Napięcie pracy 230/400 V (stabilność napięcia nie więcej niż 0,25%) regulowane poprzez elektroniczny regulator napięcia, częstotliwość 50Hz regulowana poprzez elektroniczny regulator obrotów, zawartość harmonicznych w napięciu THD< 2%;
- Wymiary zewnętrzne nie większe niż: długość 236,5 cm, szerokość 116 cm, wysokość 147 cm;
- Rodzaj paliwa: olej napędowy;
- Pojemność zbiornika paliwa min. 240 l;
- Waga agregatu bez paliwa ok. 1 000 kg;
- Gwarantowana moc akustyczna min. 90 dBA
-Funkcja AZR: Automatyka Zasilana Rezerwowego;
- Funkcja ATS/SZR – Samoczynne Załączenie Rezerwy;
- Moc silnika min. 50,0 kW;
- Minimalnie obroty 1400 obr/min;
- Elektroniczna regulacja obrotów;
- Pojemność silnika nie mniejsza niż 4,1 l
- Liczba cylindrów min. 4;
- Rodzaj paliwa: olej napędowy;
-Instalacja 12 V.
Prądnica:
- napięcie znamionowe min. 350 V;
- moc znamionowa min. 55,0 kVA;
- konstrukcja jednołożyskowa;
- bezpośrednie połączenie z silnikiem;
- pomiar napięcia 3 fazowy.
Ogólne wymagania dodatkowe:
- dostawca przedmiotu zamówienia zobowiązany jest dokonać szkolenia, wykonania pierwszego uruchomienia oraz udzielenia wszelkich niezbędnych instrukcji obsługi,
- wykonawca dostarczy wraz ze sprzętem dokumenty sporządzone w języku polskim:
- Schemat elektryczny sterowania silnika;
- Deklaracja zgodności WE;
- Schemat elektryczny odbioru mocy;
- Schemat elektryczny sterowania silnika;
- Karta katalogowa;
- Rysunek techniczny obudowy wraz z wymiarami;
- Karta gwarancyjna;
- Instrukcja obsługi w języku polskim;
- Schemat elektryczny odbioru mocy;
- Schemat elektryczny sterowania silnika.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego
w zakresie realizacji i odbioru określają:
- Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1a do SWZ,
- Projekt umowy - załącznik nr 5a do SWZ.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
3) Gwarancja i rękojmia
- Wymagany minimalny okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy: 24 miesiące.
- Wymagany minimalny okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy: 24 miesiące.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 189000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część druga zamówienia - Zakup i dostawa pod wskazany przez Zamawiającego adres fabrycznie nowego zbiornika na paliwo z dystrybutorem, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (zał. nr 1b do SWZ):1) Wspólny Słownik Zamówień: Kody CPV:
44611410-3 Zbiorniki do przechowywania oleju
2) Opis przedmiotu oraz zakres zamówienia:
- Fabrycznie nowy nieużytkowany, bez wad i uszkodzeń, sprawny technicznie;
- Zbiornik dwupłaszczowy;
- Pojemność minimalna 2500 l;
- Zasilanie 230V/50HZ;
- Moc min. 600 W;
- Pompa łopatkowa 230V- max 72 L/min;
- Oprogramowanie zapewniające w pełni funkcjonowanie zbiornika przez min. 24 miesiące;
- Rodzaj paliwa: olej napędowy;
- Czujnik przecieku;
- Zabezpieczenie przed przepełnieniem;
-Elektroniczny wskaźnik poziomu paliwa;
- Wąż dystrybucyjny o długości min. 6 m;
-Nalewak automatyczny.
Ogólne wymagania dodatkowe:
- dostawca przedmiotu zamówienia zobowiązany jest dokonać szkolenia, wykonania pierwszego uruchomienia oraz udzielenia wszelkich niezbędnych do obsługi instrukcji obsługi,
- wykonawca dostarczy wraz z sprzętem dokumenty sporządzone w języku polskim:
- instrukcję obsługi w języku polskim;
- książki gwarancyjne w języku polskim;
- katalog części zamiennych w języku polskim;
- wykaz punktów serwisowych;
- karta katalogowa;
- karta gwarancyjna;
-inne nieuwzględnione powyżej a konieczne w zakresie wynikającym
z przepisów prawa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego
w zakresie realizacji i odbioru określają:
- Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1b do SWZ,
- Projekt umowy - załącznik nr 5b do SWZ.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
3) Gwarancja i rękojmia
- Wymagany minimalny okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy: 24 miesiące.
- Wymagany minimalny okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy: 24 miesiące.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44611410-3 - Zbiorniki do przechowywania oleju
4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie ze względu na brak ofert
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie ze względu na fakt, że wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu
| 2025-12-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |