Rozbudowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Nowe Miasto i Nowe Miasto Folwark, pow. płoński
Miasto i Gmina Nowe Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00490359
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00490359/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-09 12:41
- Lokalizacja
- Nowe Miasto, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae311cb9-2329-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 5671786697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneKable przyłączenioweRoboty drogowe
Wykonawcy
2 przyznane
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE inż. Mateusz KlusekSkaszewo Włościańskie 19, PL · lot 0
551 841,69 PLNMATEUSZ KLUSEKGZY, PL · lot 1
796 105,74 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00490359 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Nowe Miasto i Nowe Miasto Folwark, pow. płoński
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Nowe Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378284
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Apteczna 8
1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-120
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@ugnowemiasto.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowemiasto.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nowemiasto.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Nowe Miasto i Nowe Miasto Folwark, pow. płoński2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae311cb9-2329-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490359
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047789/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscości Nowe Miasto
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00353239
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.7.2024.JM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Iul. Ludowa, ul. Wolności, ul. Długa. Długość sieci kanalizacyjnej 913,80 m
Sieć kanalizacji sanitarnej PVC 200mm – 763m
Rurociąg ciśnieniowy PE 90mm – 150,8m
Zakres prac na poszczególnych ulicach: ul. Ludowa od Sist do S323, od S317 do S303R w ulicy Wolności wykop 70% wymiany gruntu, ul. Wolności od S303R do PS6 wykop 70% wymiany gruntu, ul. Długa od S295 do Sist wykop 70% wymiany gruntu.
Zamawiający wymaga, aby prace budowy kanalizacji sanitarnej rozpocząć od ulicy Ludowej.
Na ulicy Ludowej planowana jest inwestycja robót drogowych Zamawiający posiada dokumentację projektową na wykonanie robót, które zostaną rozpoczęte po zakończeniu prac związanych z budową sieci kanalizacyjnej w związku z powyższym Wykonawca robót kanalizacyjnych poinformuje Wykonawcę robót drogowych o miejscu i czasie wykonania badań laboratoryjnych związanych ze wskaźnikiem zagęszczenia gruntu i przedstawi mu wyniki badań do akceptacji. Wykonawca robót drogowych uzyska od Wykonawcy robót kanalizacyjnych pisemne potwierdzenie prawidłowego zagęszczenia zasypki pod prowadzenie dalszych robót w tym pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni drogowej. Rzędne studni kanalizacji winny być uzgodnione z Wykonawcą robót drogowych. Konieczny jest kontakt bieżący kierownika budowy i wykonawcy robót kanalizacji z kierownikiem budowy i wykonawcą robót budowlanych drogowych w celu bieżącej współpracy przy nakładających się inwestycjach. Zamawiający zobowiązuje wykonawcę robót kanalizacyjnych do stosowania się do wytycznych dotyczących zasypki piaskowej wykopu pod sieć kanalizacyjną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
31224400-6 - Kable przyłączeniowe
45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 681510,08 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IIul. Ciechanowska, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Świerkowa. Długość sieci kanalizacyjnej 1428,50 metrów.
Sieć kanalizacji sanitarnej PVC 200mm – 1375,80m
Rurociąg ciśnieniowy PE 90mm – 52,70m
Zakres prac na poszczególnych ulicach ul. Ciechanowska od S303R do SS255+21mb do granicy działki, 151/1 wykop na odkład, ul. Klonowa od S247 do S279, wykop 50% wymiany gruntu, ul. Lipowa od S251 do S292 wykop 50% wymiany gruntu, ul. Świerkowa od S255 do S265 wykop 50% wymiany gruntu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
31224400-6 - Kable przyłączeniowe
45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 1081192,64 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 551841,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1131152,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 551841,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE inż. Mateusz Klusek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 56871629456
7.3.4) Miejscowość: Skaszewo Włościańskie 19
7.3.5) Kod pocztowy: 06-126
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 551841,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 796105,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1793289,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 796105,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE inż. Mateusz Klusek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681629456
7.3.4) Miejscowość: Skaszewo Włościańskie 19
7.3.5) Kod pocztowy: 16-126
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 796105,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |