Dostawa sprzętu, zapasów żywnościowych, środków sanitarno-higienicznych, urządzeń medycznych, indywidualnego wyposażenia ochrony specjalnej i urządzeń łączności w ramach programu OLiOC Gminy Leżajsk

GMINA LEŻAJSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00599096
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00599096/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-15 12:24
Lokalizacja
Leżajsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c81a8fce-dde9-45b2-8e29-4ff33b958bdc
Identyfikator
8161593943
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeŁóżka polowePolowe racje żywnościoweZestawy medyczneZestawy pierwszej pomocyPlecakiDefibrylatoryOdzież specjalna i dodatkiOdzież specjalnaDodatki odzieżoweRękawice roboczeObuwie ochronneObuwie specjalneSpecjalna odzież roboczaUrządzenia łączności satelitarnejUsługi telefoniczne i przesyłu danychUsługi w zakresie udostępnienia łączności satelitarnejRadiotelefonyWody mineralne

Wykonawcy

8 przyznanych

MONIKA CZYŻEWSKAWrocław, PL · lot 0
88 560 PLN
DAMIAN PAŁASZEWSKIWarszawa, PL · lot 1
27 798 PLN
MIŁOSZ KUBIAKNekla, PL · lot 2
196 350 PLN
"BOXMET MEDICAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPIESZYCE, PL · lot 3
41 698,8 PLN
ŁUKASZ CZARNECKIBedoń Przykościelny, PL · lot 4
36 612 PLN
ŁUKASZ ZABOROWSKIKielce, PL · lot 6
20 553,3 PLN
VISIONCUBE SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 7
11 411,94 PLN
WODA LEŻAJSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Miasto, PL · lot 9
9112,82 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00599096 z dnia 2025-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu, zapasów żywnościowych, środków sanitarno-higienicznych, urządzeń medycznych, indywidualnego wyposażenia ochrony specjalnej i urządzeń łączności w ramach programu OLiOC Gminy Leżajsk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŻAJSK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581732

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łukasza Opalińskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 240 62 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.gminalezajsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c81a8fce-dde9-45b2-8e29-4ff33b958bdc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu, zapasów żywnościowych, środków sanitarno-higienicznych, urządzeń medycznych, indywidualnego wyposażenia ochrony specjalnej i urządzeń łączności w ramach programu OLiOC Gminy Leżajsk

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c81a8fce-dde9-45b2-8e29-4ff33b958bdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00599096

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00459340

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 583529,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja części nr 1 zadania: „Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach OLiOC”
Ilość – 10 szt.
Agregaty fabrycznie nowe, rok produkcji max.2024, dopuszczalna waga max. 90 kg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 63487,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja części nr 2 zadania: „Dostawa łóżek turystycznych w ramach OLiOC”
Łóżko turystyczne – składane, wolnostojące, przeznaczone do tymczasowego użytku.
Ilość – 200 szt.
• Produkt fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych.
• Przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe.
• Konstrukcja umożliwiająca szybkie składanie i rozkładanie bez użycia narzędzi.
• Maksymalne obciążenie: minimum 100 kg
• Waga łóżka: maks. 8 kg
• Łatwe w transporcie i przechowywaniu – możliwość złożenia do kompaktowych rozmiarów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39522520-8 - Łóżka polowe

4.5.5.) Wartość części: 68084,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja części nr 3 zadania: „Dostawa pakietów żywnościowych w ramach OLiOC”
Ilość – 1700 szt.

Produkt powinien być pakowany próżniowo w pakiety żywnościowe zawierające 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja), pakiet ma zawierać 2 posiłki z możliwością podgrzania z użyciem podgrzewacza chemicznego lub gorącej wody, odpowiednio oznakowane (liczba posiłków, skład, wartości energetyczna), z minimalnym okresem przydatności do spożycia – 5 lat od daty dostarczenia do Zamawiającego.

Minimalna wartość kaloryczna pakietu żywnościowego 1400 kcal

4.5.3.) Główny kod CPV: 15897100-3 - Polowe racje żywnościowe

4.5.5.) Wartość części: 231676,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja części nr 4 zadania: „Dostawa zestawu R1 (plecak z wyposażeniem medycznym) w ramach OLiOC”

Kompletny Zestaw R1 zgodny z wytycznymi KG PSP z czerwca 2021 r. w plecaku modułowym. W zestawie również deska ortopedyczna ze stabilizatorem głowy i 4 pasami oraz 14 szyn Kramera w torbie transportowej. Maksymalna waga 3 kg.

Ilość – 10 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33141623-3 - Zestawy pierwszej pomocy

18931100-5 - Plecaki

4.5.5.) Wartość części: 50370,40 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja części nr 5 zadania: „Dostawa defibrylatorów w ramach OLiOC”

Defibrylator AED (Automated External Defibrillator) przeznaczony do prowadzenia defibrylacji u osób dorosłych i dzieci w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Urządzenie przystosowane do użytku przez osoby bez wykształcenia medycznego (publiczny dostęp do defibrylacji – PAD) oraz do wykorzystania przez służby ratownicze.

Ilość – 10 szt.

• Urządzenie fabrycznie nowe, nieużywane
• Rok produkcji: nie starszy niż 12 miesięcy przed dostawą

4.5.3.) Główny kod CPV: 33182100-0 - Defibrylatory

4.5.5.) Wartość części: 49992,30 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja części nr 6 zadania: „Dostawa butów specjalnych, ubrań specjalnych i rękawic ochronnych w ramach OLiOC”

a) Buty wykonane ze skóry bydlęcej licowej o grubości min 2.2 mm, posiadające minimum podwójny system zapinania, rok produkcji min. 2025
Ilość – 10 szt

b)Ubranie składa się z kurtki, kurtki lekkiej oraz spodni w ilości 20 kpl.
Ubranie specjalne oraz kurtka lekka (każde z osobna) powinny spełniać wymagania zasadnicze dla środków ochrony indywidualnej

c) Rękawice techniczne odporne na zagrożenia mechaniczne
Ilość 10 szt.
Rok produkcji:2024/2025

4.5.3.) Główny kod CPV: 18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18410000-6 - Odzież specjalna

18420000-9 - Dodatki odzieżowe

18141000-9 - Rękawice robocze

18830000-6 - Obuwie ochronne

18832000-0 - Obuwie specjalne

18130000-9 - Specjalna odzież robocza

4.5.5.) Wartość części: 69809,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja części nr 7 zadania: „Dostawa zestawów telefonii satelitarnej wraz z siecią satelitarną w ramach OLiOC”


Telefon satelitarny wraz z siecią satelitarną spełniający wymagania obejmującą zasięgiem 100% powierzchni Ziemi.
Telefon z kartą SIM prepaid, doładowanie elektroniczne ważne minimum 12 miesięcy licząc od dnia aktywacji na karcie SIM.

Ilość – 2 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32531000-4 - Urządzenia łączności satelitarnej

4.5.5.) Wartość części: 10704,74 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja części nr 8 zadania: „Dostawa modemów satelitarnych wraz z abonamentem w ramach OLiOC”

Modem satelitarny wraz z abonamentem mobilnym na okres 12 miesięcy
Router min. 3. generacji
Ilość – 2 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 64210000-1 - Usługi telefoniczne i przesyłu danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

64214100-0 - Usługi w zakresie udostępnienia łączności satelitarnej

4.5.5.) Wartość części: 2437,40 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja części nr 9 zadania: „Dostawa radiotelefonów cyfrowych nasobnych i przewoźnych w ramach OLiOC”

a) radiotelefony cyfrowe nasobne w ilości 10 szt.

Radiotelefon spełniający wymagania stawiane radiotelefonom w ramach koncepcji migracji na cyfrową łączność radiową DMR w PSP.
Radiotelefon analogowo-cyfrowy.
Algorytm szyfrujący ARC4 – min.40 bit w standardzie.
Czytelny ekran; uproszczoną klawiaturę. Radiotelefon nasobny i przewoźny.

b) radiotelefon cyfrowy przewoźny w ilości 1 szt.

Radiotelefon spełniający wymagania stawiane radiotelefonom w ramach koncepcji migracji na cyfrową łączność radiową DMR w PSP.
Radiotelefon analogowo-cyfrowy
Algorytm szyfrujący ARC4 – min.40 bit w standardzie.
Czytelny ekran; uproszczona klawiatura. Radiotelefon przewoźny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32236000-6 - Radiotelefony

4.5.5.) Wartość części: 26232,37 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja części nr 10 zadania: „Dostawa wody konfekcjonowanej w ramach OLiOC”

• Dostawa wody butelkowanej (naturalnej, mineralnej, pitnej, gazowanej lub niegazowanej)
• Wariant: zakup jednorazowy w ilości 15 120 szt.
• Zamawiana woda powinna być dostarczana w atestowanych opakowaniach -butelkach typu PET o pojemności 0,5l
• Terminy przydatności: min. 6 miesięcy od terminu otwarcia ofert

4.5.3.) Główny kod CPV: 15981000-8 - Wody mineralne

4.5.5.) Wartość części: 10735,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88560,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88560,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88560,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ProEquip Monika Czyżewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 541613650

7.3.3) Ulica: Karmelkowa 33-35,paw.4

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 52-437

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88560,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27798,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167280,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27798,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AVEXA Damian Pałaszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 340568639

7.3.3) Ulica: Aleje Jerozolimskie 109/70

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27798,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196350,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196350,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lyommy Miłosz Kubiak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 521877843

7.3.3) Ulica: ul. Wiosny Ludów 2

7.3.4) Miejscowość: Nekla

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196350,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41698,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52920,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41698,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Boxmet Medical Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020546953

7.3.3) Ulica: Piskorzów 51

7.3.4) Miejscowość: Pieszyce

7.3.5) Kod pocztowy: 58-250

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41698,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36612,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36612,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36612,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Łukasz Czarnecki CZARMED

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 100507569

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 21

7.3.4) Miejscowość: Bedoń Przykościelny

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36612,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego na dzień 17.10.2025 r. do godz. 1000 nie wpłynęła żadna oferta.

Uzasadnienie prawne:
Zamawiający unieważnienia przedmiotowe postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, gdyż do upływu terminu składania ofert nie złożono w nim żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20553,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20553,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20553,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SupraSAT Łukasz Zaborowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 260356267

7.3.3) Ulica: ul. Malachitowa 70

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20553,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11411,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11411,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11411,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VISIONCUBE S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 122780360

7.3.3) Ulica: ul. Gen. Bohdana Zielińskiego 24

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11411,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego na dzień 17.10.2025 r. do godz. 1000 nie wpłynęła żadna oferta.

Uzasadnienie prawne:
Zamawiający unieważnienia przedmiotowe postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, gdyż do upływu terminu składania ofert nie złożono w nim żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 10)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9112,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37195,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9112,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Woda Leżajsk Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369675232

7.3.3) Ulica: Stare Miasto 516

7.3.4) Miejscowość: Stare Miasto

7.3.5) Kod pocztowy: 37-300

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 10)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9112,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2025-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy