Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Rozbiórka przepustu nr 1/08 i budowa w jego miejsce nowego przepustu pod DP 2608S Al. Łyska w Cieszynie na skrzyżowaniu z ul. Dębową.
Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00599194
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00599194/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-12-15 12:37
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17f36bd5-1694-40cd-aece-e7da993aec9b
- Identyfikator
- 5482137472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00599194 z dnia 2025-12-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Rozbiórka przepustu nr 1/08 i budowa w jego miejsce nowego przepustu pod DP 2608S
Al. Łyska w Cieszynie na skrzyżowaniu z ul. Dębową.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072253400
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bobrecka 29
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wiz@powiat.cieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pzdp.cieszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17f36bd5-1694-40cd-aece-e7da993aec9b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Rozbiórka przepustu nr 1/08 i budowa w jego miejsce nowego przepustu pod DP 2608SAl. Łyska w Cieszynie na skrzyżowaniu z ul. Dębową.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17f36bd5-1694-40cd-aece-e7da993aec9b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00599194
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00048862/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: „Rozbiórka przepustu nr 1/08 i budowa w jego miejsce nowego przepustu pod DP 2608S Al. Łyska w Cieszynie na skrzyżowaniu z ul. Dębową”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00565924
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDP.272.22.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbiórka przepustu nr 1/08 i budowa w jego miejsce nowego przepustu pod DP 2608S Al. Łyska w Cieszynie na skrzyżowaniu z ul. Dębową ”, w zakres zadania wchodzi:
- Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z wszelkimi uzgodnieniami, opiniami i pozwoleniami niezbędnymi do realizacji inwestycji
- Przygotowanie dokumentacji geodezyjnej niezbędnej do przygotowania zadania do realizacji – w zakresie odcinka objętego opracowaniem (podziały i przejęcia nieruchomości pod nowo projektowany pas drogowy);
- Uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji na realizację inwestycji drogowej (bądź pozwolenia na budowę).
- Pełnienie nadzoru autorskiego podczas rzeczowej realizacji zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71300000-1 - Usługi inżynieryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert, który upłynął dnia 10.12.2025r. o godz. 9.00 wpłynęła jedna oferta. Cena oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia.W związku z powyższym Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie przetargowe na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ cena jedynej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2025-12-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |