DOSTAWA WYPOSAŻENIA OBIEKTÓW BASENOWYCH W RAMACH ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN. „BUDOWA KOMPLEKSU BASENÓW W PRZEMYŚLU”

Gmina Miejska Przemyśl

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00599419
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00599419/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-15 13:09
Lokalizacja
Przemyśl, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d17923b-5200-48d4-94b7-f0cb7256edbd
Identyfikator
7952319592
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble medycznePojazdy inwalidzkieDefibrylatoryOpatrunkiSprzęt kuchennyKomputer biurkowyKomputery przenośneDrukarki i ploteryRóżny sprzęt komputerowyMikrofony i głośnikiSprzęt do edytowania obrazu wideoMaszyny do czyszczenia podłógOdkurzacze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00599419 z dnia 2025-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA WYPOSAŻENIA OBIEKTÓW BASENOWYCH W RAMACH ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN. „BUDOWA KOMPLEKSU BASENÓW W PRZEMYŚLU”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Przemyśl

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900341

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@um.przemysl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przemysl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1221567

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA WYPOSAŻENIA OBIEKTÓW BASENOWYCH W RAMACH ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN. „BUDOWA KOMPLEKSU BASENÓW W PRZEMYŚLU”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d17923b-5200-48d4-94b7-f0cb7256edbd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00599419

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037520/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.1 Dostawa wyposażenia dla kompleksu basenów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00551172

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.47.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż i uruchomienie elementów wyposażenia medycznego

4.5.3.) Główny kod CPV: 33192000-2 - Meble medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33193110-3 - Pojazdy inwalidzkie

33182100-0 - Defibrylatory

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.) Wartość części: 12581,33 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż i uruchomienie elementów wyposażenia w sprzęt komputerowy i AGD

4.5.3.) Główny kod CPV: 39221000-7 - Sprzęt kuchenny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213300-8 - Komputer biurkowy

30213100-6 - Komputery przenośne

30232100-5 - Drukarki i plotery

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

32351100-9 - Sprzęt do edytowania obrazu wideo

4.5.5.) Wartość części: 47461,04 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż i uruchomienie elementów wyposażenia w sprzęt sprzątający

4.5.3.) Główny kod CPV: 39713410-0 - Maszyny do czyszczenia podłóg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39713430-6 - Odkurzacze

4.5.5.) Wartość części: 75227,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu, na Zadanie częściowe Nr 1, wpłynęła 1 oferta od: TRONUS POLSKA Sp. z o.o., ul. Ordona 2A, 01-237 Warszawa opiewająca na kwotę: 373 428,01 zł brutto. Ponieważ Zamawiający na realizację zamówienia przeznaczył kwotę 13 781,20 zł brutto i nie ma możliwości jej zwiększenia postępowanie w tej części podlega unieważnieniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 373428,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 373428,01 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu, na Zadanie częściowe Nr 2, wpłynęła 1 oferta od: TRONUS POLSKA Sp. z o.o., ul. Ordona 2A, 01-237 Warszawa opiewająca na kwotę: 550 330,34 zł brutto. Ponieważ Zamawiający na realizację zamówienia przeznaczył kwotę 58 377,08 zł brutto i nie ma możliwości jej zwiększenia postępowanie w tej części podlega unieważnieniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 550330,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 550330,34

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 231434,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231434,64 PLN

2025-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy