Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy PSP Nr 1 w Przysusze.
Gmina i Miasto Przysucha
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00490417
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00490417/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-09 12:57
- Lokalizacja
- Przysucha, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44312087-d4b5-4e2c-b8e7-a9d36ce565ea
- Identyfikator
- 6010085828
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00490417 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy PSP Nr 1 w Przysusze.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Przysucha
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kolberga 11
1.5.2.) Miejscowość: Przysucha
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaprzysucha.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminaprzysucha.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-44312087-d4b5-4e2c-b8e7-a9d36ce565ea1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy PSP Nr 1 w Przysusze.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44312087-d4b5-4e2c-b8e7-a9d36ce565ea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490417
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069181/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy PSP nr 1 w Przysusze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00432483
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIRiFZ.271.66.2024.PS.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zamówienia nadana przez zamawiającego: Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy PSP Nr 1 w Przysusze.
Zadanie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu” w ramach umowy pod nazwą: „Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy PSP nr 1 w Przysusze”.
2. Przedmiot zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie istniejącego boiska wielofunkcyjnego.
3. Lokalizacja, stan prawny: Teren inwestycji jest zlokalizowany na terenie gminy Przysucha, ul. Krakowska 35 w Przysusze działce o numerze ewidencyjnym: 726/3, obręb ewidencyjny Przysucha 142306_4.0001. Właścicielem działki jest Gmina i Miasto Przysucha. Zadanie inwestycyjne nie zalicza się do przedsięwzięć mogących potencjalnie znacząco lub mogących znacząco oddziaływać na środowisko. Obszar inwestycji nie znajduje się na obszarze chronionym przyrodniczo w tym obszarze Natura 2000 i nie znajduje się w strefie konserwatorskiej.
4. Zakres robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia.
1) Roboty rozbiórkowe: Rozbiórka starej nawierzchni poliuretanowej boiska; Demontaż: konstrukcji wsporczych do koszykówki wraz z tablicami, bramek stalowych 3,0x2,0 m, ogrodzenia panelowego od strony wschodniej i zachodniej, piłkochwytów, tulei do słupków siatkówki.; Rozbiórka chodnika z kostki brukowej; Likwidacja części skarpy.
2) Roboty budowlane do wykonania.
a) Boisko piłkarskie. Uzupełnienie i wyrównanie podbudowy z betonu; impregnacja nawierzchni podbudowy; Ułożenie nawierzchni jednowarstwowej EPDM, grubość warstwy 13 mm. Malowanie linii boisk do piłki ręcznej, koszykówki, piłki siatkowej. Wyposażenie boiska: bramki do piłki ręcznej o wymiarach: 3,00x2,00 , aluminiowe z siatkami; Boisko do koszykówki: dwie tablice o wymiarach 180x105 cm z obręczami oraz konstrukcją wsporczą stalową jednosłupową o wysięgu 1,60 m z regulacją wysokości tablicy.
b) Piłkochwyty: Wysokość piłkochwytów 6,00 m, słupy stalowe 80x80x3 mm, siatka polipropylenowa o wymiarze oczka 10x10 cm . W przestrzeni piłkochwytów furtka o wymiarach 2,10x1,00 m. Montaż furtki o wymiarach 2,10x1,30 m w ogrodzeniu stalowym panelowym boiska.
c) Przebudowa ciągu pieszo-jezdnego. Nawierzchnia z kostki brukowej 6,00 cm, podbudowa grubości 10 cm na podsypce cementowo-piaskowej grubości 3,00 cm, obrzeża 30x8x100 cm. Podjazd zamknięty wzdłuż palisadą betonową.
d) Elementy malej architektury. Stojak na rowery pięciostanowiskowy.
3.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym: zagospodarowanie terenu, rozwiązania konstrukcyjne poszczególnych elementów boiska objętych remontem, minimalne wymagania zamawiającego dotyczące parametrów technicznych, technologicznych, rozwiązań materiałowych, wymagań dotyczących wykonania i odbioru, wymagane dokumenty i certyfikaty na zastosowane materiały (w szczególności nawierzchnię boiska), warunków gwarancji itp. określają poniższe dokumenty:
a) Projekt techniczny. Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy PSP Nr 1 w Przysusze na działce nr ew. 726/3;
b) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych. Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy PSP Nr 1 w Przysusze na działce nr ew. gr. 726/3.
6. Szczegółowy zakres obowiązków wykonawcy zawiera projekt umowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
7. Zamówienie obejmuje również roboty towarzyszące oraz tymczasowe nie objęte dokumentacją projektową oraz wymaganiami zamawiającego a konieczne do uwzględnienia ze względu na przepisy prawa budowlanego oraz do ich prawidłowego ukończenia. Roboty te obejmują w szczególności:
1) Organizację, zabezpieczenie i odpowiednie oznakowanie placu budowy.
2) Przygotowanie dokumentacji do odbioru końcowego.
3) Likwidację placu budowy i jego uporządkowanie.
8. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na okres minimum 36 miesięcy.
9. Szczegółowy opis zamówienia zamawiający zamieścił w Specyfikacji Warunków Zamówienia łącznie z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 583020,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 344400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MILTOM Tomasz Prygiel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 146196317
7.3.3) Ulica: ul. Jana Pawła II 226
7.3.4) Miejscowość: Parznice
7.3.5) Kod pocztowy: 26-624
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 344400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |