Dostawa licencji i subskrypcji bezpieczeństwa dla urządzeń UTM i systemu NAC oraz przedłużenie serwisu NBD dla urządzeń sieciowych wraz z usługami wsparcia technicznego

Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00599738
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00599738/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-15 13:50
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c26c157-1ed8-4018-91b4-b485f3e132d9
Identyfikator
5992462314
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczneUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

Wykonawcy

1 przyznane

"POINT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
187 378,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00599738 z dnia 2025-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa licencji i subskrypcji bezpieczeństwa dla urządzeń UTM i systemu NAC oraz przedłużenie serwisu NBD dla urządzeń sieciowych wraz z usługami wsparcia technicznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210467089

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellończyka 8

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 95 785 12 00

1.5.8.) Numer faksu: 95 785 12 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro.logistyki@lubuskie.uw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lubuskie.uw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c26c157-1ed8-4018-91b4-b485f3e132d9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa licencji i subskrypcji bezpieczeństwa dla urządzeń UTM i systemu NAC oraz przedłużenie serwisu NBD dla urządzeń sieciowych wraz z usługami wsparcia technicznego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c26c157-1ed8-4018-91b4-b485f3e132d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00599738

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00146184/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Dostawa licencji i subskrypcji bezpieczeństwa dla urządzeń UTM i systemu NAC oraz przedłużenie serwisu NBD dla urządzeń sieciowych wraz z usługami wsparcia technicznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00574120

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BL-IX.272.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 180000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest odnowienie licencji i subskrypcji bezpieczeństwa dla urządzeń UTM i systemu NAC oraz przedłużenie serwisu NBD dla urządzeń sieciowych wraz z usługami wsparcia technicznego dla Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.
2. Na przedmiot zamówienia składają się następujące kategorie produktów i usług: licencje i wsparcie konsultacyjne Wykonawcy, tj.:
1) roczna licencja Unified Threat Protection (UTP) (IPS, Advanced Malware Protection, Application Control, URL, DNS & Video Filtering, Antispam Service, and FortiCare Premium) dla dwóch urządzeń FortiGate-600F (kod SKU: FC-10-0600F-950-02-12)
2) roczna licencja FortiCare Premium Support (for 1-11 GB/Day of Logs) dla urządzenia FortiAnalyzer-VM (kod SKU: FC2-10-LV0VM-248-02-12)
3) roczna licencja FortiCare Premium and FortiGuard Base Bundle Contract dla urządzenia FortiMail-VM01 (kod SKU: FC-10-0VM01-642-02-12)
4) rocznaj kontynuacja licencji FortiClient VPN/ZTNA dla 300 agentów dla numeru seryjnego FCTEMS8825000382.
5) 42 licencje Extreme Networks ExtremeCloud IQ Pilot na okres roku
6) 2 licencje Extreme Networks ExtremeCloud IQ Navigator na okres roku
7) 1 licencję Extreme Networks ExtremeNAC 1K end-systems na okres roku
8) przedłużenie serwisu NBD AHR Summit 17103 dla dwóch przełączników Extreme Networks Summit x670-48x do dnia 31-07-2026
3. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
4. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187378,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187378,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 187378,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Point Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182009897

7.3.3) Ulica: ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 7a

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-366

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187378,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2025-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy