Dostawa oprogramowania komputerowego – zakup subskrypcji pakietu Adobe Creative Cloud Pro for teams MULTI (CC) lub równoważnego oraz subskrypcji programu Adobe Acrobat DC Standard for teams MULTI l

Polskie Wydawnictwo Muzyczne w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00599828
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00599828/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-15 14:00
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8702bc35-3d61-4a1a-8a64-7184ef3271e5
Identyfikator
6762502246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania użytkowego

Wykonawcy

2 przyznane

SOFT360 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
216 344,7 PLN
SOFT360 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 1
34 446,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00599828 z dnia 2025-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oprogramowania komputerowego – zakup subskrypcji pakietu Adobe Creative Cloud Pro for teams MULTI (CC) lub równoważnego oraz subskrypcji programu Adobe Acrobat DC Standard for teams MULTI l

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polskie Wydawnictwo Muzyczne w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363717113

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Krasińskiego 11a

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-111

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@pwm.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pwm.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pwm

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oprogramowania komputerowego – zakup subskrypcji pakietu Adobe Creative Cloud Pro for teams MULTI (CC) lub równoważnego oraz subskrypcji programu Adobe Acrobat DC Standard for teams MULTI l

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8702bc35-3d61-4a1a-8a64-7184ef3271e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00599828

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015483/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup oprogramowania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych zasobów Polskiego Wydawnictwa Muzycznego oraz Związku Kompozytorów Polskich.”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00495786

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.261.28.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 213882,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup oprogramowania komputerowego w postaci subskrypcji pakietu Adobe Creative Cloud Pro for teams MULTI na komputery Windows/Mac lub równoważnego, obejmującego 15 licencji na okres 36 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

4.5.5.) Wartość części: 216344,70 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup oprogramowania komputerowego w postaci subskrypcji na program Adobe Acrobat DC Standard for teams MULTI na komputery Windows/Mac lub równoważnego, obejmującego 15 licencji na okres 36 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

4.5.5.) Wartość części: 34446,15 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216344,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 225090,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 216344,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Soft360 Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831821223

7.3.3) Ulica: pl. Władysława Andersa 7

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-894

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216344,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34446,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55128,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34446,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Soft360 Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831821223

7.3.3) Ulica: pl. Władysława Andersa 7

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-894

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34446,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Pełna nazwa zamówienia: Dostawa oprogramowania komputerowego – zakup subskrypcji pakietu Adobe Creative Cloud Pro for teams MULTI (CC) lub równoważnego oraz subskrypcji programu Adobe Acrobat DC Standard for teams MULTI lub równoważnego, każda po 15 licencji, na 36 miesięcy” w ramach merytorycznego projektu pn „Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych zasobów Polskiego Wydawnictwa Muzycznego oraz Związku Kompozytorów Polskich.”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027.
2025-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy