„BIEŻĄCE UTRZYMANIE DRÓG W ZŁOTOWIE – NAWIERZCHNIE DROGOWE”

Gmina Miasto Złotów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00490454
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00490454/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-09 13:06
Lokalizacja
Złotów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-94a42c08-96d2-413e-ba22-fbbd168e0e7e
Identyfikator
7671669426
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00490454 z dnia 2024-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„BIEŻĄCE UTRZYMANIE DRÓG W ZŁOTOWIE – NAWIERZCHNIE DROGOWE”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Złotów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791342

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Piasta 1

1.5.2.) Miejscowość: Złotów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 67 263 26 40

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zlotow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zlotow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zlotow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„BIEŻĄCE UTRZYMANIE DRÓG W ZŁOTOWIE – NAWIERZCHNIE DROGOWE”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94a42c08-96d2-413e-ba22-fbbd168e0e7e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490454

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027601/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 „Bieżące utrzymanie dróg w Złotowie – nawierzchnie drogowe”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467046

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.38.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 93495,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia został określony w Dokumentacji wykonawczej – tj. w załącznikach nr 7 i 8 do SWZ, na którą składa się Przedmiar robót oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych i w jego zakres wchodzi:
1. usuwanie pojedynczych i grupowych ubytków nawierzchni jezdni, chodników, parkingów, placów, zatok itp. elementów pasa drogowego,
2. przebudowa, naprawa otwartych urządzeń odwadniających na odcinkach dróg, o ile wymagać będzie tego zakres bieżącego utrzymania,
3. odtwarzanie poboczy dróg,
4. przebudowa nawierzchni dróg w granicach wydzielonego pasa drogowego
5. frezowanie i układanie nawierzchni asfaltowej na odcinkach jezdni wskazanych przez zamawiającego, o ile wymagać będzie tego stan techniczny nawierzchni,
6. utwardzanie/wyrównanie nawierzchni dróg dojazdowych, parkingów, placów, zatok itp. elementów pasa drogowego,
7. wymiana istniejących krawężników, obrzeży lub zabudowa nowych,
8. inne roboty wynikłe w trakcie realizacji zamówienia niezbędne do jego prawidłowej realizacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ww. ustawy postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 09 września 2024 r., do godziny 11:00, nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.
Mając na względzie powyższe, zgodnie z art. 254 pkt 2 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia kończy się unieważnieniem postępowania.
W tym stanie rzeczy należało orzec o unieważnieniu przedmiotowego postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2024-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane