Przebudowa części piwnic w budynku Teatru Bagatela na funkcje sali teatralnej – etap V: roboty dodatkowe w zakresie zabezpieczenia przed zalaniem wodami opadowymi

Teatr "Bagatela" im. Tadeusza Boya - Żeleńskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00600616
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00600616/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-15 17:16
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-053edc10-4e95-4084-8945-de9ae3cab5b1
Identyfikator
6750007280
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

JOANNA PAJDOWSKABielsko-Biała, PL · lot 0
53 713,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00600616 z dnia 2025-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części piwnic w budynku Teatru Bagatela na funkcje sali teatralnej – etap V: roboty dodatkowe w zakresie zabezpieczenia przed zalaniem wodami opadowymi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr "Bagatela" im. Tadeusza Boya - Żeleńskiego

1.3.) Oddział zamawiającego: Teatr Bagatela

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278770

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Karmelicka 6

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-128

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bagatela.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bagatela.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa części piwnic w budynku Teatru Bagatela na funkcje sali teatralnej – etap V: roboty dodatkowe w zakresie zabezpieczenia przed zalaniem wodami opadowymi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-053edc10-4e95-4084-8945-de9ae3cab5b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00600616

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie zostało udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. W związku z koniecznością realizacji dodatkowych robót budowlanych w zakresie zabezpieczenia przed zalaniem wodami opadowymi Zamawiający udzielił zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy robót budowlanych, wybranemu w postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy (nr sprawy: ZP/2/2025). Umowa z ww. Wykonawcą na realizację zamówienia podstawowego została zawarta w dniu 28.08.2025 r.
W ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego Zamawiający przewidział możliwość udzielenia w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych o wartości do 20% wartości wynagrodzenia podstawowego. Całkowita wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZP/2/2025

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/8/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 43669,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Robóty budowlane w zakresie wykonania uszczelnień i zabezpieczeń piwnic przed zalaniem wodami opadowymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aktin Joanna Pajdowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 072736512

7.3.3) Ulica: Pięciu Stawów 5/47

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53713,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane