P.80.2025 Zakup i dostawa artykułów spożywczych dla Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00600944
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00600944/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-16 08:12
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b9d967f3-c008-4451-b581-1f0a4c3a377b
Identyfikator
7960012187
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneSucharki i herbatniki; wyroby piekarskie i ciastkarskie o przedłużonej trwałościGalaretki owocoweSyrop fruktozowyWarzywa konserwowane i/lub puszkowaneCukier i produkty pokrewneSoki owocowe i warzywneDżemyKawa, herbata i podobne produktyProdukty dla niemowlątMiódProdukty zbożoweKakao; czekolada i wyroby cukierniczePrzyprawy i przyprawy korzenneOcet; sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy; gotowa musztardaWywary warzywne, ekstrakty, substancje peptydowe i zagęszczaczeFasola, groch, papryki, pomidory i pozostałe warzywaOlej roślinnyProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL · lot 0
246 539,78 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00600944 z dnia 2025-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
P.80.2025 Zakup i dostawa artykułów spożywczych dla Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000315086

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lekarska 4

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-610

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 483615283

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@szpital.radom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpital.radom.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitalradom.ezamawiajacy.pl/pn/SZPRADOM/demand/245377/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

P.80.2025 Zakup i dostawa artykułów spożywczych dla Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9d967f3-c008-4451-b581-1f0a4c3a377b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00600944

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00545718

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P.80.2025.ER

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

P.80.2025 Zakup i dostawa artykułów spożywczych dla Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.
Zakup i dostawa artykułów spożywczych dla Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15820000-2 - Sucharki i herbatniki; wyroby piekarskie i ciastkarskie o przedłużonej trwałości

15332240-8 - Galaretki owocowe

15622322-7 - Syrop fruktozowy

15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

15830000-5 - Cukier i produkty pokrewne

15320000-7 - Soki owocowe i warzywne

15332290-3 - Dżemy

15860000-4 - Kawa, herbata i podobne produkty

15884000-8 - Produkty dla niemowląt

15831600-8 - Miód

15613300-1 - Produkty zbożowe

15840000-8 - Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

15871000-4 - Ocet; sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy; gotowa musztarda

15892000-7 - Wywary warzywne, ekstrakty, substancje peptydowe i zagęszczacze

15331130-7 - Fasola, groch, papryki, pomidory i pozostałe warzywa

15411100-3 - Olej roślinny

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246539,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266968,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246539,78 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7221027136

7.3.3) Ulica: Szpitalna 24

7.3.4) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie

7.3.5) Kod pocztowy: 18-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246539,78 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31
2025-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy