Dowóz uczniów na terenie Gminy Komarów-Osada w roku szkolnym 2025 -2026

GMINA KOMARÓW-OSADA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00601296
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00601296/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-16 09:15
Lokalizacja
Komarów-Osada, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a338ad5-d911-4478-a567-9bd62e933623
Identyfikator
9222736172
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW BODYSWólka Łabuńska, PL · lot 0
307 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00601296 z dnia 2025-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów na terenie Gminy Komarów-Osada w roku szkolnym 2025 -2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOMARÓW-OSADA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368500

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 15

1.5.2.) Miejscowość: Komarów-Osada

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-435

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846153102

1.5.8.) Numer faksu: 846153185

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@komarow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.komarow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://komarow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów na terenie Gminy Komarów-Osada w roku szkolnym 2025 -2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a338ad5-d911-4478-a567-9bd62e933623

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00601296

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045848/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz uczniów na terenie Gminy Komarów-Osada w roku szkolnym 2025 -2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335025

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRFZ.271.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Dowóz uczniów na terenie Gminy Komarów-Osada w roku szkolnym 2025 - 2026” do Szkoły Podstawowej im. H.Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie, ul. Kościuszki 2, 22-435 Komarów-Osada
Dowóz/odwóz uczniów odbywał się będzie od poniedziałku do piątku każdego tygodnia tj. w dni nauki szkolnej od dnia 01.09.2025 r. do dnia 26.06.2026 r.
1. Sposób świadczenia usługi: Dowóz/odwóz uczniów odbywał się będzie autobusami wyposażonymi standardowo, sprawnymi technicznie, dopuszczonymi do ruchu według obowiązujących przepisów o przewozach pasażerskich i właściwie oznakowanymi.
2. Ilość dzieci i młodzieży zgodna będzie z zapotrzebowaniem gminy tj. wynosić będzie: w roku szkolnym 2025-2026 - 192 uczniów. Ilości te minimalnie mogą ulec zmianie. Ilości uczniów w poszczególnych budynkach określono w załącznikach do niniejszej SWZ.
3. Opiekę nad przewożonymi uczniami organizuje i zapewnia Wykonawca.

Szczegółowy opis zawarty w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 371596,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stanisław Bodys

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9222948106

7.3.4) Miejscowość: Wólka Łabuńska

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-06-26
2025-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi