Modernizacja części sieci infrastruktury drogowej na terenie gminy Niebylec

Gmina Niebylec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00490617
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00490617/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-09 13:43
Lokalizacja
Niebylec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a4e3a33c-2f9c-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
8191565408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty w zakresie budowy dróg głównychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneWyrównywanie terenuBudowa nasypówFundamentowanie drógRoboty odwadniająceRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągówRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

HENRYK BIŁASRopienka, PL · lot 0
1 350 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00490617 z dnia 2024-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja części sieci infrastruktury drogowej na terenie gminy Niebylec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niebylec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582192

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niebylec 170

1.5.2.) Miejscowość: Niebylec

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-114

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 172773002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@niebylec.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.niebylec.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/942473

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja części sieci infrastruktury drogowej na terenie gminy Niebylec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4e3a33c-2f9c-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490617

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042295/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja części sieci infrastruktury drogowej na terenie gminy Niebylec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377307

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.271.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1326829,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Modernizacja części sieci infrastruktury drogowej na terenie gminy Niebylec”.
Zadanie polega na opracowaniu dokumentacji projektowej niezbędnej do zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych/uzyskania pozwolenia na budowę/uzyskania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej oraz wykonaniu na jej podstawie robót budowlanych w zakresie określonym w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) na części sieci infrastruktury drogowej na terenie gminy Niebylec, obejmującej w szczególności: przebudowę drogi gminnej Nr 112202 R Baryczka – Domaradz w miejscowości Baryczka, przebudowę drogi gminnej Nr 112215 R Gwoźnica Górna – Poręby w miejscowości Blizianka, przebudowę drogi gminnej Nr 112221 R Konieczkowa – Kąty w miejscowości Lutcza, przebudowę drogi gminnej Nr 112221 R Konieczkowa – Kąty w miejscowości Konieczkowa oraz przebudowę drogi gminnej Nr 112226 R Lutcza – Żyznów w miejscowości Lutcza.
Ogólny zakres prac polegających na modernizacji dróg gminnych zakłada m.in.: wykonanie nakładki jezdni (frezowanie istniejącej warstwy ścieralnej i jej odtworzenie), wykonanie mijanek, wykonanie odcinkowej przebudowy nawierzchni jezdni (pełna konstrukcja jezdni), przebudowę/budowę i adaptację elementów odwodnienia dróg, wykonanie innych prac o charakterze przygotowawczym, pomocniczym, porządkującym i zabezpieczającym. Planowane do wykonania nawierzchnie mogą stanowić w szczególności nawierzchnie asfaltowe i asfaltobetonowe (jezdnia) lub nawierzchnie z kruszywa łamanego (pobocza, zjazdy).
W ramach modernizacji drogi gminnej Nr 112202 R Baryczka – Domaradz w miejscowości Baryczka zakres praz zakłada modernizację odcinka drogi od km 0+685,00 do km 0+900,00. Na odcinku w km 0+685,00 – 0+730,00 oraz 0+762,00 – 0+900,00 wykonane zostanie frezowanie istniejącej warstwy ścieralnej oraz jej odtworzenie. Dla odcinka drogi w km 0+730,00 – 0+762,00 należy projektować pełną konstrukcję jezdni. Wykonany zostanie również rów kryty Ø40 cm oraz ściek betonowy wzdłuż projektowanej mijanki.
W ramach modernizacji drogi gminnej Nr 112215 R Gwoźnica Górna – Poręby w miejscowości Blizianka zakres praz zakłada modernizację odcinka drogi od km 3+073,50 do km 3+480,00. Na całym odcinku należy projektować pełną konstrukcję jezdni. Wykonany zostanie również rów kryty Ø50 cm.
W ramach modernizacji drogi gminnej Nr 112221 R Konieczkowa – Kąty w miejscowości Lutcza zakres praz zakłada modernizację odcinka drogi od km 2+835,00 do km 2+935,00. Na odcinku w km 2+865,00 – 2+935,00 wykonane zostanie frezowanie istniejącej warstwy ścieralnej oraz jej odtworzenie. Dla odcinka drogi w km 2+835,00 – 2+865,00 należy projektować pełną konstrukcję jezdni. Wykonany zostanie również rów kryty Ø50 cm.
W ramach modernizacji drogi gminnej Nr 112221 R Konieczkowa – Kąty w miejscowości Konieczkowa zakres praz zakłada modernizację odcinka drogi od km 0+200,00 do km 0+425,00. Na odcinku w km 0+200,00 – 0+295,00 oraz w km 0+325,00 – 0+425,00 wykonane zostanie frezowanie istniejącej warstwy ścieralnej oraz jej odtworzenie. Dla odcinka drogi w km 0+295,00 – 0+325,00 należy projektować pełną konstrukcję jezdni. Wykonany zostanie również rów kryty Ø80 cm.
W ramach modernizacji drogi gminnej Nr 112226 R Lutcza – Żyznów w miejscowości Lutcza zakres praz zakłada modernizację odcinka drogi od km 0+760,00 do km 1+040,00. Na odcinku w km 0+878,00 – 1+040,00 wykonane zostanie frezowanie istniejącej warstwy ścieralnej oraz jej odtworzenie. Dla odcinka drogi w km 0+760,00 – 0+878,00 zaprojektowano pełną konstrukcję jezdni.
Warunki realizacji inwestycji i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące założeń projektowych, procedur formalno-prawnych oraz docelowego zakresu robót zawarte są w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, a także w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiących Załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45233121-3 - Roboty w zakresie budowy dróg głównych

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45243510-0 - Budowa nasypów

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1350000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2025000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1350000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo – Handlowa Budowlano – Transportowa Henryk Biłas

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370739135

7.3.3) Ulica: Zawadka 50

7.3.4) Miejscowość: Ropienka

7.3.5) Kod pocztowy: 38-711

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Faza projektowania

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1350000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane