Modernizacja Sali Intensywnej Opieki Medycznej Oddziału Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu

SP ZOZ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 4 W BYTOMIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00602075
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00602075/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-16 11:14
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6362e544-158d-4eb5-bc75-49185c4dcf9d
Identyfikator
6262510567
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Łóżka szpitalneUrządzenia medyczneSystem monitorowania pacjentówPompy infuzyjne

Wykonawcy

3 przyznane

IRENEUSZ GOŁEKŚwinna, PL · lot 0
38 782,8 PLN
CIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 1
53 773,2 PLN
'MEDIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ'Warszawa, PL · lot 2
16 740 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00602075 z dnia 2025-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja Sali Intensywnej Opieki Medycznej Oddziału Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 4 W BYTOMIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296271

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: AL. LEGIONÓW 10

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpital4.bytom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital4.bytom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1214552

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Sali Intensywnej Opieki Medycznej Oddziału Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6362e544-158d-4eb5-bc75-49185c4dcf9d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00602075

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00530290

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-51/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 112461,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja Sali Intensywnej Opieki Medycznej Oddziału Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu, Al. Legionów 10.
2. Zadania współfinansowane ze środków budżetu Województwa Śląskiego w ramach dotacji na zadania inwestycyjne:
- w zakresie Pakietu nr 1 - zadanie inwestycyjne pn. „Zakup 2 sztuk łóżek intensywnego nadzoru wraz z szafkami przyłóżkowymi”
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1A
(Formularz asortymentowo – cenowy) oraz Załącznik Nr 1B (Zestawienie parametrów
i warunków wymaganych) do SWZ. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, warunków gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik Nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33192120-9 - Łóżka szpitalne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.) Wartość części: 39911,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja Sali Intensywnej Opieki Medycznej Oddziału Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu, Al. Legionów 10.
2. Zadania współfinansowane ze środków budżetu Województwa Śląskiego w ramach dotacji na zadania inwestycyjne:
- w zakresie Pakietu nr 2 - zadanie inwestycyjne pn. „Zakup 2 sztuk kardiomonitorów”
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1A
(Formularz asortymentowo – cenowy) oraz Załącznik Nr 1B (Zestawienie parametrów
i warunków wymaganych) do SWZ. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, warunków gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik Nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33195000-3 - System monitorowania pacjentów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.) Wartość części: 60918,64 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja Sali Intensywnej Opieki Medycznej Oddziału Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu, Al. Legionów 10.
2. Zadania współfinansowane ze środków budżetu Województwa Śląskiego w ramach dotacji na zadania inwestycyjne:
- w zakresie Pakietu nr 3 - zadanie inwestycyjne pn. „Zakup 4 sztuk pomp infuzyjnych”
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1A
(Formularz asortymentowo – cenowy) oraz Załącznik Nr 1B (Zestawienie parametrów
i warunków wymaganych) do SWZ. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, warunków gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik Nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33194110-0 - Pompy infuzyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.) Wartość części: 20628,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38782,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38782,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38782,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „IRGO” Ireneusz Gołek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532228491

7.3.3) Ulica: Żywiecka 208

7.3.4) Miejscowość: Pewel Mała

7.3.5) Kod pocztowy: 34-331

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38782,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-11

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53773,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53773,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53773,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cirro Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5420201357

7.3.3) Ulica: Elewatorska 58

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-620

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53773,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-11

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16740 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16740 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16740 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Medima Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222709842

7.3.3) Ulica: Al. Jerozolimskie 200

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-486

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16740 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-11
2025-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy