Dostawa narzędzi i elektronarzędzi w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa stadionu miejskiego w Katowicach"

Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00602175
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00602175/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-16 11:30
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6446c353-78a7-4c9d-8069-f6b3d1ed009b
Identyfikator
9542588939
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)NarzędziaZestawy narzędzioweRęczne narzędzia elektromechaniczneRóżne narzędzia ręcznePrzyrządy pomiarowe

Wykonawcy

1 przyznane

METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 0
182 868,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00602175 z dnia 2025-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa narzędzi i elektronarzędzi w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa stadionu miejskiego w Katowicach"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240612757

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Porcelanowa 21

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-246

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniainwestycje@kisa.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katowickieinwestycje.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa narzędzi i elektronarzędzi w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa stadionu miejskiego w Katowicach"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6446c353-78a7-4c9d-8069-f6b3d1ed009b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00602175

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043613/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa narzędzi i elektronarzędzi w ramach zadania inwest.: Budowa stadionu miejskiego w Katowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00469488

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KISA/DZP/TP/38/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 132455,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa narzędzi i elektronarzędzi w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa stadionu miejskiego w Katowicach".
Zakres zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia zgodnie ze Specyfikacją Techniczną, stanowiącą załącznik nr 4 do SWZ.
1) Zakres zamówienia obejmuje:
- transport, rozładunek i wniesienie,
- rozpakowanie wyposażenia oraz wykonanie montażu zgodnie z zaleceniami producenta i obowiązującymi przepisami,
- uruchomienie urządzeń i sprzętu wraz z ich konfiguracją,
- usunięcie opakowań związanych z dostawą,
- naprawienie ewentualnych szkód związanych z dostawą i montażem elementów wyposażenia przed zgłoszeniem zakończenia dostaw i odbioru,
- przeszkolenie pracowników z obsługi urządzeń i sprzętu.

Sprzęt i urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i uszkodzeń, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty zgodności z normami bezpieczeństwa.
Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia instrukcji obsługi i konserwacji w języku polskim.

2) Szczegółowy zakres prac określają:
- Specyfikacja Techniczna wyposażenia, stanowiąca załącznik nr 4
- projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 3

4.5.3.) Główny kod CPV: 44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44510000-8 - Narzędzia

44512940-3 - Zestawy narzędziowe

42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne

44512000-2 - Różne narzędzia ręczne

38410000-2 - Przyrządy pomiarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182868,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238989,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182868,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471598442

7.3.3) Ulica: USŁUGOWA 4

7.3.4) Miejscowość: MIĘDZYRZECZE DOLNE

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182868,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 55 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Zamówienie jest udzielane w imieniu i na rzecz Miasta Katowice (adres: ul. Młyńska 4, 40-098 Katowice) przez Katowickie Inwestycje S.A.
2025-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy