Realizacja dostawy i wymiany szafy sterowniczej na przepompowni ścieków w miejscowości Starowa Góra ul. Piaskowa wraz z wentylacją pomieszczenia
GMINA RZGÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00602287
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00602287/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-16 11:46
- Lokalizacja
- Rzgów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aa92b6c7-7f15-46c0-b54d-5c90ac91ddf8
- Identyfikator
- 7282606012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PrzepompowywaniePompy ściekowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00602287 z dnia 2025-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Realizacja dostawy i wymiany szafy sterowniczej na przepompowni ścieków
w miejscowości Starowa Góra ul. Piaskowa wraz z wentylacją pomieszczenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RZGÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057827
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac 500-lecia 22
1.5.2.) Miejscowość: Rzgów
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-030
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 422410995
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mfilipski@rzgow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.rzgow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rzgow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja dostawy i wymiany szafy sterowniczej na przepompowni ściekóww miejscowości Starowa Góra ul. Piaskowa wraz z wentylacją pomieszczenia
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa92b6c7-7f15-46c0-b54d-5c90ac91ddf8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00602287
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00083532/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Wymiana szafy sterowniczej na przepompowni ścieków w miejscowości Starowa Góra ul. Piaskowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00477728
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.26.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wymiana szafy sterowniczej na przepompowni ścieków w miejscowości Starowa Góra ul. Piaskowa wraz z wentylacją pomieszczenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączonym do SWZ Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252124-3 - Przepompowywanie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42122220-8 - Pompy ściekowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.| 2025-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |