„Zakup z dostawą, montażem i instalacją centrali alarmowej i syren alarmowych dla systemu ostrzegania i alarmowania ludności na terenie miasta Starachowice”

Gmina Starachowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00602787
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00602787/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-16 12:54
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b080e5e-a35a-44b3-af9e-0e44f765030c
Identyfikator
6641909150
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

CentraleSyrenySystemy alarmowe

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH LIZNERBęczków, PL · lot 0
262 564,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00602787 z dnia 2025-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup z dostawą, montażem i instalacją centrali alarmowej i syren alarmowych dla systemu ostrzegania i alarmowania ludności na terenie miasta Starachowice”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Starachowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009892

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 45

1.5.2.) Miejscowość: Starachowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starachowice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starachowice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b080e5e-a35a-44b3-af9e-0e44f765030c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup z dostawą, montażem i instalacją centrali alarmowej i syren alarmowych dla systemu ostrzegania i alarmowania ludności na terenie miasta Starachowice”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b080e5e-a35a-44b3-af9e-0e44f765030c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00602787

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027573/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Zakup z dostawą i montażem urządzeń do budowy cyfrowego systemu alarmowania i ostrzegania ludności (syreny alarmowe, centrala alarmowa)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00467870

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.42.2025.SD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 194371,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i instalacja centrali alarmowej i syren alarmowych dla systemu ostrzegania i alarmowania ludności na terenie miasta Starachowice:
a) Analogowo-cyfrowej centrali alarmowej do sterowania syrenami z instalacją antenową i radiotelefonem z osprzętem;
b) Pięciu kompletnych cyfrowych syren alarmowych z instalacją antenową i radiotelefonem;
c) Dostawa, montaż, uruchomienie, szkolenie, synchronizacja centrali alarmowej i syren elektronicznych oraz pozostałych elementów niewymienionych;
d) Wykonanie dokumentacji (m.in. gwarancje, pozwolenie UKE).
Zamówienie ma zmodernizować system ostrzegania i alarmowania ludności Starachowic poprzez kompleksową wymianę przestarzałych urządzeń analogowych na nowoczesne rozwiązania cyfrowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32540000-0 - Centrale

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35240000-8 - Syreny

35121700-5 - Systemy alarmowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 262564,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 262564,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 262564,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AltomProf Wojciech Lizner

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381792862

7.3.3) Ulica: ul. Zaskale 20

7.3.4) Miejscowość: Bęczków

7.3.5) Kod pocztowy: 26-008

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

DIGITEX Sp. z o.o. Sp.k.,- konfiguracja, uruchomienie i integracja urządzeń alarmowych z istniejącym systemem alarmowym

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 262564,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy