usługa przeglądów serwisowych i konserwacji SZT, okablowania strukturalnego LAN dla IT i SZT i zasilania dedykowanego dla IT i SZT w KG RP w Łucku w okresie 36 miesięcy

Konsulat Generalny RP w Łucku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00602858
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00602858/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-16 13:01
Lokalizacja
Łuck, UA
Kraj zamawiającego
UA
ID przetargu
ocds-148610-d0706e87-0d16-4576-ad13-985cc9e21b8c
Identyfikator
0000000000
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji systemu

Wykonawcy

1 przyznane

SECThor sp. z o.o.Kraków, PL · lot 0
35 579,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00602858 z dnia 2025-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
usługa przeglądów serwisowych i konserwacji SZT, okablowania strukturalnego LAN dla IT i SZT i zasilania dedykowanego dla IT i SZT w KG RP w Łucku w okresie 36 miesięcy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Konsulat Generalny RP w Łucku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dubniwska 22 B

1.5.2.) Miejscowość: Łuck

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-010

1.5.5.) Kraj: Ukraina

1.5.7.) Numer telefonu: +380332280640

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marzena.baranowska@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ukraina/konsulat-generalny-rp-w-lucku

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


placówka konsularna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

usługa przeglądów serwisowych i konserwacji SZT, okablowania strukturalnego LAN dla IT i SZT i zasilania dedykowanego dla IT i SZT w KG RP w Łucku w okresie 36 miesięcy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0706e87-0d16-4576-ad13-985cc9e21b8c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00602858

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00108967/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 usługa przeglądów serwisowych i konserwacji SZT

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

zamawiającym jest placówka zagraniczna

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 152992,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

usługa serwisowa i konserwacyjna SZT

4.5.3.) Główny kod CPV: 50324100-3 - Usługi w zakresie konserwacji systemu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152992,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152992,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152992,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SECThor sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 3894669003

7.3.3) Ulica: Adama Bochenka 18/47

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-693

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35579,54 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2025-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi