Świadczenie usług w ramach zadania „USŁUGI OPIEKUŃCZE I SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE NA TERENIE GMINY BARANOWO”.

Gmina Baranowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00603000
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00603000/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-16 13:20
Lokalizacja
Baranowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ef329757-2b46-4701-821e-04d7603c9346
Identyfikator
7582164133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowychUsługi opieki dziennejUsługi społeczne

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "KOSTKA"Chojnowo 1B, PL · lot 0
333 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00603000 z dnia 2025-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług w ramach zadania „USŁUGI OPIEKUŃCZE I SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE NA TERENIE GMINY BARANOWO”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 7

1.5.2.) Miejscowość: Baranowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-320

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@baranowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.baranowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ef329757-2b46-4701-821e-04d7603c9346

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług w ramach zadania „USŁUGI OPIEKUŃCZE I SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE NA TERENIE GMINY BARANOWO”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef329757-2b46-4701-821e-04d7603c9346

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00603000

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00062782/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze na terenie Gminy Baranowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane Projektu grantowego „Premia społeczna” w ramach realizacji programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz z budżetu państwa, działanie 04.13 wysokiej jakości system włączenia społecznego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00485424

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FED.271.14.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania osób starszych, samotnych, niesamodzielnych oraz z niepełnosprawnościami, które nie są w stanie samodzielnie zaspokajać podstawowych potrzeb życiowych, zamieszkujących na terenie Gminy Baranowo.
2. Usługi opiekuńcze skierowane są do osób, które z powodu wieku, choroby lub innych przyczyn wymagają pomocy osób trzecich, a nie mogą jej otrzymać od rodziny. Usługi te obejmują w szczególności pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych, prowadzeniu gospodarstwa domowego, opiekę higieniczną, pielęgnację oraz w miarę możliwości zapewnienie kontaktów z otoczeniem.
3. Specjalistyczne usługi opiekuńcze przeznaczone są dla osób, które ze względu na stan zdrowia, niepełnosprawność lub inne szczególne potrzeby wymagają wsparcia wykraczającego poza zwykłe usługi opiekuńcze. Obejmują one m.in. działania rehabilitacyjne, terapeutyczne, pielęgnacyjne i usprawniające, mające na celu poprawę sprawności, podtrzymanie samodzielności i zapewnienie jak najlepszej jakości życia podopiecznych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dział II SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312000-9 - Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

85320000-8 - Usługi społeczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 333600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 333600 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 333600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna "Kostka"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7611562825

7.3.4) Miejscowość: Chojnowo 1B

7.3.5) Kod pocztowy: 06-415

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 333600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-10
2025-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi