Zakup agregatów oraz wielozadaniowego modułu kryzysowego agregat/maszt/pompa/kompresor
Miasto Będzin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00603304
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00603304/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-16 14:03
- Lokalizacja
- Będzin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88338695-d0cb-4aac-8d30-b05d7daf8deb
- Identyfikator
- 6252430128
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00603304 z dnia 2025-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup agregatów oraz wielozadaniowego modułu kryzysowego agregat/maszt/pompa/kompresor
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Będzin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257446
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 20
1.5.2.) Miejscowość: Będzin
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-500
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.bedzin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bedzin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umbedzin.logintrade.net/zapytania_email,210850,32a8329aa1f1f35e5455eec14b032afd.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup agregatów oraz wielozadaniowego modułu kryzysowego agregat/maszt/pompa/kompresor2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88338695-d0cb-4aac-8d30-b05d7daf8deb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00603304
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049664/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Zakup agregatów oraz wielozadaniowego modułu kryzysowego agregat/maszt/pompa/kompresor
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00441758
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.272.29.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 305844,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup agregatu przewoźnego o mocy min. 50 kW do realizacji celów ustawowych i zasilania awaryjnego miejsc schronienia tymczasowego czy innych obiektów tego wymagających4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 50199,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wyposażenie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Grodziec w sprzęt zapewniający warunki kwaterunkowe (agregat 80 kVa).4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 54552,03 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wyposażenie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Grodziec w sprzęt zapewniający warunki kwaterunkowe (agregat 7,5 kVa)4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 6504,07 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup wielozadaniowego modułu kryzysowego agregat/maszt/pompa/kompresor, stanowiącego jedno z podstawowych narzędzi przy realizacji zadań podmiotu OLiOC - OSP Łagisza.4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 194589,43 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie dla części I zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie dla części II zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 310 ust. 1 ustawy Pzp, ponieważ środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie dla części III zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie dla części IV zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 310 ust. 1 ustawy Pzp, ponieważ środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane.
| 2025-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |