Modernizacja pomieszczeń magazynowych przy budynku Urzędu Gminy Ustronie Morskie

GMINA USTRONIE MORSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00603401
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00603401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-16 14:17
Lokalizacja
Ustronie Morskie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05040149-578b-49dd-881b-033e52d9e622
Identyfikator
6711801453
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okładziny tynkowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00603401 z dnia 2025-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń magazynowych przy budynku Urzędu Gminy Ustronie Morskie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA USTRONIE MORSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920512

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rolna 2

1.5.2.) Miejscowość: Ustronie Morskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-111

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 35 14 190

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: d.konarski@ustronie-morskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.ustronie-morskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminaustroniemorskie.ezamawiajacy.pl/pn/USTRONIE/demand/241681/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pomieszczeń magazynowych przy budynku Urzędu Gminy Ustronie Morskie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05040149-578b-49dd-881b-033e52d9e622

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00603401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00487093

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IK.271.15.2025.IKIV

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja pomieszczeń magazynowych przy budynku Urzędu Gminy Ustronie Morskie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie pokrycia dachowego, ociepleniu ścian zewnętrznych, wymianie okien, drzwi oraz bram garażowych, oraz remoncie ścian wewnętrznych w pomieszczeniach magazynowych, zlokalizowanych przy budynku Urzędu Gminy Ustronie Morskie, dz. Nr 28/34 obręb Ustronie Morskie, na potrzeby magazynowania środków i sprzętu służącego ochronie ludności, z zakresu Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2025-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane