Dostawa środków ochrony.
Areszt Śledczy w Warszawie-Białołęce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00490800
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00490800/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-09 14:22
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bd6c6443-24c1-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 5241065481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ochronne nakrycia głowyKamizelki kuloodporneHełmyOdzież specjalna
Wykonawcy
3 przyznane
GRZEGORZ SZYMAŃSKIKielce, PL · lot 0
8376,3 PLNMDH PROTECTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKostrzyn, PL · lot 2
57 212,22 PLNGRZEGORZ SZYMAŃSKIKielce, PL · lot 3
139 974 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00490800 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa środków ochrony.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Warszawie-Białołęce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320495
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciupagi 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-016
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_as_warszawa_bialoleka@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9380201.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa środków ochrony.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd6c6443-24c1-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490800
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00357413
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2232.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kask ochronny udaroodporny. Szczegółowy opis oraz wykaz ilościowy przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do projektu umowy. W formularzu cenowym (Załącznik nr 1 do SWZ) w kolumnie "Nazwa producenta, nazwa towaru (kod produktu)" wykonawca winien wskazać dane zaoferowanego asortymentu spełniającego wymagania Zamawiającego, poprzez podanie nazwy producenta, nazwy handlowej oferowanego asortymentu i/lub podanie numeru katalogowego umożliwiającego jednoznaczną identyfikację zaoferowanego asortymentu.4.5.3.) Główny kod CPV: 18444000-3 - Ochronne nakrycia głowy
4.5.5.) Wartość części: 7317,06 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kamizelka kuloodporna. Szczegółowy opis oraz wykaz ilościowy przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do projektu umowy. W formularzu cenowym (Załącznik nr 1 do SWZ) w kolumnie "Nazwa producenta, nazwa towaru (kod produktu)" wykonawca winien wskazać dane zaoferowanego asortymentu spełniającego wymagania Zamawiającego, poprzez podanie nazwy producenta, nazwy handlowej oferowanego asortymentu i/lub podanie numeru katalogowego umożliwiającego jednoznaczną identyfikację zaoferowanego asortymentu.4.5.3.) Główny kod CPV: 35815100-1 - Kamizelki kuloodporne
4.5.5.) Wartość części: 92871,70 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Hełm kuloodporny. Szczegółowy opis oraz wykaz ilościowy przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do projektu umowy. W formularzu cenowym (Załącznik nr 1 do SWZ) w kolumnie "Nazwa producenta, nazwa towaru (kod produktu)" wykonawca winien wskazać dane zaoferowanego asortymentu spełniającego wymagania Zamawiającego, poprzez podanie nazwy producenta, nazwy handlowej oferowanego asortymentu i/lub podanie numeru katalogowego umożliwiającego jednoznaczną identyfikację zaoferowanego asortymentu.4.5.3.) Główny kod CPV: 18444110-7 - Hełmy
4.5.5.) Wartość części: 49647,82 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zestaw ochronny udarowoodporny. Szczegółowy opis oraz wykaz ilościowy przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do projektu umowy. W formularzu cenowym (Załącznik nr 1 do SWZ) w kolumnie "Nazwa producenta, nazwa towaru (kod produktu)" wykonawca winien wskazać dane zaoferowanego asortymentu spełniającego wymagania Zamawiającego, poprzez podanie nazwy producenta, nazwy handlowej oferowanego asortymentu i/lub podanie numeru katalogowego umożliwiającego jednoznaczną identyfikację zaoferowanego asortymentu.4.5.3.) Główny kod CPV: 18410000-6 - Odzież specjalna
4.5.5.) Wartość części: 121951,20 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8376,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8376,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8376,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HOLSTERS HPE POLSKA Grzegorz Szymański
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9590395486
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8376,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 62 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30349,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61081,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57212,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MDH Protection Sp. Z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773361123
7.3.4) Miejscowość: Kostrzyn
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57212,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 62 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50061,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139974 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139974 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Holsters HPE Polska Grzegorz Szymański
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9590395486
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139974 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 62 dni
| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |