Budowa studni głębinowej dla ZSiP nr 1 w Kasinie Wielkiej
Gmina Mszana Dolna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00490849
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00490849/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-09 14:30
- Lokalizacja
- Mszana Dolna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ac4e2ed-a257-4301-bfbc-6b283bb3843d
- Identyfikator
- 7371008991
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00490849 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa studni głębinowej dla ZSiP nr 1 w Kasinie Wielkiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mszana Dolna
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Mszana Dolna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490505683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spadochroniarzy 6
1.5.2.) Miejscowość: Mszana Dolna
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-730
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mszana.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mszana.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mszana1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa studni głębinowej dla ZSiP nr 1 w Kasinie Wielkiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ac4e2ed-a257-4301-bfbc-6b283bb3843d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490849
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448195
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.14.2024.PK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia ( zwanym dalej także „przedmiotem umowy”)jest realizacja w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa studni głębinowej dla ZSiP NR 1 W Kasinie Wielkiej” robót budowlanych polegających na budowie przyłącza wodociągowego od studni głębinowej Ks-1 o głębokości 47,0m zlokalizowanej na dz. ew. nr 3688/9 do ZSiP nr 1 w Kasinie Wielkiej oraz do budynku Remizy OSP i Ośrodka Zdrowia. Źródłem zasilania jest woda z powyższej studni głębinowej wykonanej i zatwierdzonej decyzją pozwolenia wodnoprawnego znak KR.ZUZ.2.4210.782.2023.DoG.z dnia 04.12.2023r, która przeznaczona będzie dla celów socjalno – bytowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
44162500-8 - Rurociągi wody pitnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do niniejszego postępowania została złożona 1 oferta. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę Zamawiającego. Cena oferty nie jest jedynym kryterium oceny ofert. Zamawiający zamierzał przeznaczyć 533 866,00 zł. na realizację niniejszego postępowania. Cena oferty z najniższą ceną to 999 473,86 złSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 999473,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 999473,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |