Przeglądy serwisowe ciągników z uwagi na przepracowane motogodziny (RDW Gryfice) zamówienie z wolnej ręki na podstawie art 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00490888
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00490888/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-09 14:38
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca99cbf7-faaa-4727-8f0e-3fe8ccb91cc5
- Identyfikator
- 6692214133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00490888 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeglądy serwisowe ciągników z uwagi na przepracowane motogodziny (RDW Gryfice) zamówienie z wolnej ręki na podstawie art 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.3.) Oddział zamawiającego: ZZDW Koszalin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330961132
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczecińska 31
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-122
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.gryfice@zzdw.koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzdw.koszalin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeglądy serwisowe ciągników z uwagi na przepracowane motogodziny (RDW Gryfice) zamówienie z wolnej ręki na podstawie art 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca99cbf7-faaa-4727-8f0e-3fe8ccb91cc5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490888
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00211158/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.64 Naprawa ciągników - przeglądy serwisowe z uwagi na przepracowane motogodziny (RDW Gryfice)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający zamierza udzielić przedmiotowego zamówienia w trybie art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U.2023.1605 ze zm.).
Powodem zastosowania tego trybu jest fakt przeprowadzenia dwóch postępowań w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.
W obu postępowaniach nie złożono żadnej oferty. Dodatkowo pierwotne warunki zamówienia tj. opis przedmiotu zamówienia, wymagania związane z realizacją zamówienia, warunki udziału w postępowaniu, podstawy wykluczenia nie zostały w istotny sposób zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZDW-6.3810.161.2024.4
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 52000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów serwisowych polegających m.in. na wymianie oleju silnikowego, filtra oleju, filtra paliwa i wstępnego filtra paliwa, filtrów powietrza, filtra hydrauliki, oleju hydrauliczno-przekładniowego w zwolnicach w związku z przepracowanymi motogodzinami wynikającego ze wskazań licznika dla ciągników marki Polmot, Zetor, New Holland, TYM, Lamborghini i Kubota użytkowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Gryficach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją w/w przepisu postępowanie o udzielenie zamówienia unieważnia się, jeżeli zamówienie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |