Budowa drogi dla pieszych i rowerów w Krościenku nad Dunajcem w ramach realizacji zadania pn. Przebudowa istniejącego połączenia ciągu pieszo-rowerowego z rondem im. Marii i Lecha Kaczyńskich

GMINA KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00604559
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00604559/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-17 08:58
Lokalizacja
Krościenko nad Dunajcem, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87322f43-2bbf-44c9-9902-31005a8d9f57
Identyfikator
7352849761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

GRAŻYNA DUDAŁostówka 121, PL · lot 0
418 900,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00604559 z dnia 2025-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dla pieszych i rowerów w Krościenku nad Dunajcem w ramach realizacji zadania pn. Przebudowa istniejącego połączenia ciągu pieszo-rowerowego z rondem im. Marii i Lecha Kaczyńskich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892328

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 35

1.5.2.) Miejscowość: Krościenko nad Dunajcem

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-450

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kroscienko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kroscienko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kroscienko/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi dla pieszych i rowerów w Krościenku nad Dunajcem w ramach realizacji zadania pn. Przebudowa istniejącego połączenia ciągu pieszo-rowerowego z rondem im. Marii i Lecha Kaczyńskich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87322f43-2bbf-44c9-9902-31005a8d9f57

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00604559

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049301/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Budowa drogi dla pieszysz i rowerów w Krościenku nad Dunajcem w ramach realizacji zadania pn. Przebudowa istniejącego połączenia ciągu pieszo-rowerowego z rondem im. Marii i Lecha Kaczyńskich .

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00501340

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.21.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 496973,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi dla pieszych i rowerów w Krościenku nad Dunajcem na działkach ew. nr 10474/12, 10484/86, 104848/87, 10484/104.

Zakres robót obejmuje:
- budowę drogi dla pieszych i rowerów w km od 0+000,00 do km 0+073,00 (20 cm – warstwa podbudowy z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3, 4 cm- warstwa ścieralna AC11S, 5 cm – warstwa wiążąca AC16W);
- budowę konstrukcji oporowej w postaci koszy siatkowo-kamiennych;
- rozbiórkę i budowę schodów;
- umocnienie skarpy narzutem kamiennym o gr. 0,8m;
- budowę przepustu o średnicy 400 m wraz z umocnieniem wlotu narzutem kamiennym o gr. 0,5m;
- przebudowę sieci elektroenergetycznej, zgodnie z warunkami technicznymi wydanymi przez Tauron Dystrybucja TD/OKR/OME/K/WT/ST/950/2023 z dnia 24.11.2023 r. i Porozumieniem TD/OKR/OME/K/PR/383/2024 z dnia 22.08.2024 r.;

- wprowadzenie zmiany organizacji ruchu poprzez montaż odpowiedniego oznakowania poziomego i pionowego;
- montaż balustrad.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 802814,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 418900,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 418900,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "Duda" Grażyna Duda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351052693

7.3.3) Ulica: Łostówka

7.3.4) Miejscowość: Łostówka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-730

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 418900,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane