Remont łazienek w czterech urzędach skarbowych: Urzędzie Skarbowym w Chojnicach, Urzędzie Skarbowym w Słupsku, Urzędzie Skarbowym w Starogardzie Gdańskim oraz Pomorskim Urzędzie Skarbowym w Gdańsku
Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00604981
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00604981/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-12-17 10:00
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba3cd8fc-bcfb-4103-9425-f46ce30ebe13
- Identyfikator
- 5831237173
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00604981 z dnia 2025-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont łazienek w czterech urzędach skarbowych: Urzędzie Skarbowym w Chojnicach, Urzędzie Skarbowym w Słupsku, Urzędzie Skarbowym w Starogardzie Gdańskim oraz Pomorskim Urzędzie Skarbowym w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001021197
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 75/76
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-831
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.gdansk@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pomorskie.kas.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba3cd8fc-bcfb-4103-9425-f46ce30ebe131.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont łazienek w czterech urzędach skarbowych: Urzędzie Skarbowym w Chojnicach, Urzędzie Skarbowym w Słupsku, Urzędzie Skarbowym w Starogardzie Gdańskim oraz Pomorskim Urzędzie Skarbowym w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba3cd8fc-bcfb-4103-9425-f46ce30ebe13
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00604981
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00450800
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2201-ILZ-2.260.32.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1497981,73 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1497981,7 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w Urzędzie Skarbowym w Chojnicach przy ul. Młyńskiej 224.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
4.5.5.) Wartość części: 96234,09 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w Urzędzie Skarbowym w Słupsku przy ul. Szczecińskiej 594.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
4.5.5.) Wartość części: 831132,47 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w Urzędzie Skarbowym w Starogardzie Gdańskim przy ul. Lubichowskiej 44.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
4.5.5.) Wartość części: 115330,61 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w Pomorskim Urzędzie Skarbowym w Gdańsku przy ul. Żytniej 4/64.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
4.5.5.) Wartość części: 455284,56 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzegł w sekcji VI pkt 6.7 ogłoszenia o zamówieniu z dnia 1.10.2025 r. nr 2025/BZP 00450800/01, że przewiduje unieważnienie postępowania, jeżeli środki publiczne, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane. Działając zgodnie z art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (j.t. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 oraz z 2025 r. poz. 620, 794, 1165) dalej: ustawa pzp, zawiadamia, iż unieważnia przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzegł w sekcji VI pkt 6.7 ogłoszenia o zamówieniu z dnia 1.10.2025 r. nr 2025/BZP 00450800/01, że przewiduje unieważnienie postępowania, jeżeli środki publiczne, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane. Działając zgodnie z art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (j.t. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 oraz z 2025 r. poz. 620, 794, 1165) dalej: ustawa pzp, zawiadamia, iż unieważnia przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzegł w sekcji VI pkt 6.7 ogłoszenia o zamówieniu z dnia 1.10.2025 r. nr 2025/BZP 00450800/01, że przewiduje unieważnienie postępowania, jeżeli środki publiczne, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane. Działając zgodnie z art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (j.t. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 oraz z 2025 r. poz. 620, 794, 1165) dalej: ustawa pzp, zawiadamia, iż unieważnia przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzegł w sekcji VI pkt 6.7 ogłoszenia o zamówieniu z dnia 1.10.2025 r. nr 2025/BZP 00450800/01, że przewiduje unieważnienie postępowania, jeżeli środki publiczne, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane. Działając zgodnie z art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (j.t. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 oraz z 2025 r. poz. 620, 794, 1165) dalej: ustawa pzp, zawiadamia, iż unieważnia przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W polu: "Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT) *": powinna być wartość: 1497981.73 zamiast:1497981.70; prawidłowej wartości formularz nie chciał zaakceptować.| 2025-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |