Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Policzna oraz z PSZOK w Policznie

GMINA POLICZNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00605116
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00605116/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-17 10:21
Lokalizacja
Policzna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-096fc723-eefc-4669-8103-e77214285aec
Identyfikator
8111715769
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wywozu odpadówUsługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowychUsługi transportu odpadówUsługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowychUsługi gospodarki odpadamiUsługi recyklingu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "MA-GA" MACIEJ GABRYŚ, MICHAŁ GABRYŚ, DANIELA KULIŃSKA SPÓŁKA JAWNARadom, PL · lot 0
918 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00605116 z dnia 2025-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Policzna oraz z PSZOK w Policznie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLICZNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223882

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Prusa 11

1.5.2.) Miejscowość: Policzna

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-720

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486770039

1.5.8.) Numer faksu: 486770051

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@policzna.ugm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.policzna.ugm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gwpoliczna.e-zp.finn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Policzna oraz z PSZOK w Policznie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-096fc723-eefc-4669-8103-e77214285aec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00605116

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00099480/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Policzna oraz z PSZOK w Policznie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00529003

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.WSO.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 898148,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości
zamieszkałych z terenu gminy Policzna oraz z PSZOK w miejscowości Policzna :
1) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach,
na których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Policzna.
2) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie
w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Policznie - PSZOK (teren oczyszczalni ścieków w Policznie) ul.
Przeździeckich 6, prowadzonym samodzielnie przez Gminę Policzna.
3) Ogólne informacje o Gminie Policzna.
a) Powierzchnia Gminy Policzna wynosi 11 250 ha.
b) Na podstawie ewidencji meldunkowej liczba ludności zameldowanej na pobyt stały i czasowy na terenie Gminy Policzna
na dzień 30.09.2025 wynosiła 5 341 osób. Liczba mieszkańców zamieszkałych na terenie Gminy Policzna na podstawie
złożonych deklaracji; wynosiła 4 030 osób - stan na dzień 30.09.2025r;
c) Przedmiot zamówienia obejmuje 33 miejscowości: Aleksandrówka, Andrzejówka, Annów, Antoniówka, Biały Ług,
Bierdzież, Chechły, Czarnolas, Czarnolas-Kolonia, Dąbrowa-Las, Florianów, Franków, Gródek, Helenów, Jabłonów,
Jadwinów, Kolonia Chechelska, Kuszlów, Łuczynów, Ługowa Wola, Patków, Piątków, Policzna, Stanisławów, Świetlikowa
Wola, Teodorów, Wilczowola, Władysławów, Wojciechówka, Wólka Policka, Wygoda, Zawada Nowa, Zawada Stara.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511200-4 - Usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 918900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1076760,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 918900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „MA-GA” Maciej Gabryś, Michał Gabryś, Daniela Kulińska Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367182241

7.3.3) Ulica: ul. Powały 4

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 918900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi