Remont drewnianych wiat – zadaszeń na Terenowej Bazie Edukacyjnej w Bachorzu

Park Narodowy "Bory Tucholskie"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00490987
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00490987/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-09 15:07
Lokalizacja
Charzykowy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ab6cd9b-ee29-4580-91aa-fb48240152e0
Identyfikator
5552105596
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógNaprawa i konserwacja dachówRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

"R-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChojnice, PL · lot 0
298 132,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00490987 z dnia 2024-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drewnianych wiat – zadaszeń na Terenowej Bazie Edukacyjnej w Bachorzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Park Narodowy "Bory Tucholskie"

1.3.) Oddział zamawiającego: PNBT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221580414

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 33

1.5.2.) Miejscowość: Charzykowy

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-606

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 39 88 397

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pnbt.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.pnbt.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ab6cd9b-ee29-4580-91aa-fb48240152e0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drewnianych wiat – zadaszeń na Terenowej Bazie Edukacyjnej w Bachorzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ab6cd9b-ee29-4580-91aa-fb48240152e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490987

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00211053/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont drewnianych wiat - zadaszeń znajdujących się na Terenowej Bazie Edukacyjnej w Bachorzu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00404202

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AD-3600-4/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 251896,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont drewnianych wiat – zadaszeń na Terenowej Bazie Edukacyjnej w Bachorzu:
- kuchni ze świetlicą (1 szt.) ze stołami i ławami;
- zadaszeń (3 szt.) ze stołami i ławami.
Przedmiot zamówienia zlokalizowany jest na działce ewidencyjnej nr 3182/6, obręb Charzykowy, gmina Chojnice - G.
Zamówienie obejmuje następujący zakres rzeczowy:
Remont kuchni - zadaszenia pełnego o wymiarach 4,50 x 4,50 m i wysokości 5,43 m ze świetlicą – zadaszenia otwartego o wymiarach 4,50 x 4,50 m i wysokości 5,43 m ze stołami i ławami oraz 3 szt. zadaszeń otwartych o wymiarach: 2,75 x 3,20 m i wys. 4,65 m ze stołami i ławami.
Remont obejmuje następujący zakres prac:
- Rozebranie ręczne nawierzchni z brukowca,
- Demontaż stołów, ław, zadaszeń, odeskowania ścian,
- Wymiana słupów z dwoma zastrzałami w ścianach drewnianych, płatwi w konstrukcji dachu,
- Wykopy wąsko przestrzenne nieumocnione,
- Wywiezienie ziemi,
- Wykonanie podkładów z ubitych materiałów sypkich oraz podkładów betonowych na podłożu gruntowym,
- Wykonanie ław fundamentowych żelbetonowych i słupów żelbetonowych z ręcznym układaniem betonu,
- Przygotowanie i montaż zbrojenia ze stali gładkiej i żebrowanej,
- Dostawa i montaż łączy z blachy ocynkowanej,
- Naprawa nóg, impregnacja i montaż stołów,
- Wykonanie podbudowy betonowej,
- Wykonanie nawierzchni z kostki kamiennej,
- Montaż zadaszeń wiatek,
- Malowanie elementów drewnianych impregnatem ochronno-dekoracyjnym kolor palisander,
- Uzupełnienie i czyszczenie pokrycia dachów trzciną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298132,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298132,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298132,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "R-BUD" SPÓŁKA Z ORGANICOZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091433975

7.3.3) Ulica: ul. Słowiańska 6

7.3.4) Miejscowość: Chojnice

7.3.5) Kod pocztowy: 89-620

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298132,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-04
2024-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane