USŁUGA CATERINGOWA DLA UCZESTNIKÓW, JURY I ZAPROSZONYCH GOŚCI BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE UNII EUROPEJSKIEJ DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW EUCYS

Uniwersytet Śląski w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00491025
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00491025/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-09 15:24
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c210a4f-e401-4529-9877-cbf07ed7cc03
Identyfikator
6340197134
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00491025 z dnia 2024-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGA CATERINGOWA DLA UCZESTNIKÓW, JURY I ZAPROSZONYCH GOŚCI BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE UNII EUROPEJSKIEJ DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW EUCYS

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Śląski w Katowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001347

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bankowa 12

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-007

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 323591380

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@us.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dzp.us.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

USŁUGA CATERINGOWA DLA UCZESTNIKÓW, JURY I ZAPROSZONYCH GOŚCI BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE UNII EUROPEJSKIEJ DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW EUCYS

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c210a4f-e401-4529-9877-cbf07ed7cc03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491025

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„European Union Contest for Young Scientists 2024 EUCYS"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469749

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 214 ust. pkt. 1 lit. a ustawy Pzp: Usługa może być świadczona tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze, jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.

Ze względu na miejsce realizacji usługi, dla wymaganej liczby osób i w wymaganym terminie - realizacja przez jednego Wykonawcę na terenie NOSPR.
Dla zewnętrznych wykonawców brak dostępu do bieżącej wody, utrudnienia w dostępie do zasilania, co przy realizacji usługi w okresie 5 dni jest realną przeszkodą w należytym wykonaniu umowy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.382.6. 13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 280000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest organizacja kompleksowej usługi cateringowej (serwis kawowy oraz obiadowy) serwowanej w postaci „bufetu szwedzkiego” podczas konkursu Unii Europejskiej dla Młodych Naukowców EUCYS w dniach 9 – 12 września 2024r., zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
1) Szczegółowy opis i zakres zamówienia określa załącznik nr 2 do Zaproszenia. Liczba osób wskazanych w ząłączniku nr 2 do Zaproszenia jest liczbą maksymalną przewidywaną przez Zamawiającego.
2) Termin realizacji zamówienia: 9 – 12 września 2024r.
3) Miejsce realizacji zamówienia: Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia z Siedzibą w Katowicach, pl. Wojciecha Kilara 1, 40-202 Katowice.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 23.08.2024 wystosował zaproszenie do negocjacji dla Wykonawcy ALBENCA sp. z.o.o., Pl. Wojciecha Kilara I, 40-202 Katowice za pośrednictwem platformy zakupowej:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/973613. Wykonawca nie odpowiedział na zaproszenie.
Zamawiający ponowił kontakt z Wykonawcą za pośrednictwem platformy zakupowej w dniu 29.08.2024r. Wykonawca ponownie nie odpowiedział na wiadomość.
Zamawiający nie mógł zatem skutecznie przeprowadzić negocjacji, których przedmiotem miało być
ustalenie warunków przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego na wykonanie usługi cateringowej. Ww. stan faktyczny stanowi podstawę do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt. 8 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi