Utrzymanie powierzchni dachowych wraz z rynnami i rurami spustowymi w budynkach "Uzdrowisko Kołobrzeg" S.A.

"UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00605749
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00605749/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-17 12:05
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0aaa0bdf-112e-48ec-9a8e-f65ea569352c
Identyfikator
6710101676
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa i konserwacja dachów

Wykonawcy

1 przyznane

Firma Dekarsko - Blacharska Usługi Budowlane JAR - DACH Jaremko BogusławKołobrzeg, PL · lot 0
61 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00605749 z dnia 2025-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie powierzchni dachowych wraz z rynnami i rurami spustowymi w budynkach "Uzdrowisko Kołobrzeg" S.A.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288171

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 1

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48943548802

1.5.8.) Numer faksu: +48943522516

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.zasada@uzdrowisko.kolobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowisko.kolobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0aaa0bdf-112e-48ec-9a8e-f65ea569352c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie powierzchni dachowych wraz z rynnami i rurami spustowymi w budynkach "Uzdrowisko Kołobrzeg" S.A.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0aaa0bdf-112e-48ec-9a8e-f65ea569352c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00605749

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00499814

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPZ.271.46.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie powierzchni dachowych wraz z rynnami i rurami spustowymi w budynkach "Uzdrowisko Kołobrzeg" S.A..
2. Wymaga się, aby Wykonawca przeprowadził wizję lokalną celem sprawdzenia miejsca robót oraz warunków związanych z wykonaniem prac, będących przedmiotem zamówienia. Celem jest wykluczenie możliwości roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny. Oferty Wykonawców, którzy nie potwierdzili swojej obecności na wizji lokalnej protokołem podpisanym przez Zamawiającego będą odrzucone bez rozpatrzenia.
3. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na utrzymaniu powierzchni dachowych na obiektach będących własnością „Uzdrowisko Kołobrzeg S.A”:

a. Mewa I a
b. Mewa I b
c. Mewa I c
d. Mewa I d
e. Mewa II
f. Mewa III a
g. Mewa III b
h. Słoneczko
i. Mewa V
j. Perła Bałtyku
k. Muszelka A
l. Muszelka B
m. Kopalnia Borowiny
n. Budynek Zarządu.

4. Roboty wykonywane na obiektach w ruchu, w godzinach uzgodnionych z kierownictwem

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Dekarsko - Blacharska Usługi Budowlane JAR - DACH Jaremko Bogusław

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 3203041

7.3.3) Ulica: Unii Lubelskiej 32/1

7.3.4) Miejscowość: Kołobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 78-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane