Dostawa agregatów prądotwórczych oraz zbiorników na paliwo w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Gmina Jasienica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00606124
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00606124/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-17 12:52
- Lokalizacja
- Jasienica, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e903fc7d-7124-47f2-8d91-78f7b8ca713b
- Identyfikator
- 9372634680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednostki prądotwórczeZbiorniki do przechowywania oleju
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00606124 z dnia 2025-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa agregatów prądotwórczych oraz zbiorników na paliwo w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jasienica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182255
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strumieńska 60
1.5.2.) Miejscowość: Jasienica
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-385
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 334726200
1.5.8.) Numer faksu: 334726262
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jasienica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jasienica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jasienica.logintrade.net/zapytania_email,214477,9ec9922701ad6352aa35e812f00f0069.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa agregatów prądotwórczych oraz zbiorników na paliwo w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e903fc7d-7124-47f2-8d91-78f7b8ca713b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00606124
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036069/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa agregatów prądotwórczych oraz zbiorników na paliwo w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00515142
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.29.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 972340,87 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 596216,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 – Dostawa agregatów prądotwórczych 200 kVA zamontowanych na przyczepiePrzedmiotem zamówienia jest dostawa, uruchomienie oraz przeszkolenie z obsługi 5 sztuk agregatów prądotwórczych o mocy 200 kVA zamontowanych na przyczepie transportowej przystosowanej do ruchu drogowego.
Dostawa przedmiotu zamówienia, wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Zamawiający wymaga aby:
przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy i nieużywany przed dniem dostarczenia do siedziby Zamawiającego,
urządzenia spełniały obowiązujące normy bezpieczeństwa oraz posiadały wymagane certyfikaty dopuszczające do użytkowania na terytorium RP.
Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w SWZ i niżej wymienionych załącznikach do SWZ, tj.:
- projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 3 (dla części 1 i 2 zamówienia) do SWZ,
- opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 4 do SWZ (dla wszystkich części zamówienia).
Wymagany okres gwarancji na dostarczony przedmiot umowy wynosi 24 miesiące licząc od daty podpisania bez zastrzeżeń Protokołu Zdawczo-Odbiorczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 533193,75 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – Dostawa agregatów prądotwórczych 10 kVAPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, uruchomienie oraz przeszkolenie z obsługi 3 sztuk przenośnych agregatów prądotwórczych o mocy 10 kVA.
Dostawa przedmiotu zamówienia, wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Zamawiający wymaga aby:
przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy i nieużywany przed dniem dostarczenia do siedziby Zamawiającego,
urządzenia spełniały obowiązujące normy bezpieczeństwa oraz posiadały wymagane certyfikaty dopuszczające do użytkowania na terytorium RP.
Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w SWZ i niżej wymienionych załącznikach do SWZ, tj.:
- projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 3 (dla części 1 i 2 zamówienia) do SWZ,
- opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 4 do SWZ (dla wszystkich części zamówienia).
Wymagany okres gwarancji na dostarczony przedmiot umowy wynosi 24 miesiące licząc od daty podpisania bez zastrzeżeń Protokołu Zdawczo-Odbiorczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 44754,06 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3 – Dostawa zbiorników na paliwo 5000 litrówPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oraz przeszkolenie z obsługi 2 sztuk zbiorników na olej napędowy o pojemności 5000 litrów.
Dostawa przedmiotu zamówienia, wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Zamawiający wymaga aby:
przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy i nieużywany przed dniem dostarczenia do siedziby Zamawiającego,
urządzenia spełniały obowiązujące normy bezpieczeństwa oraz posiadały wymagane certyfikaty dopuszczające do użytkowania na terytorium RP.
Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w SWZ i niżej wymienionych załącznikach do SWZ, tj.:
- projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 3a (dla części 3 zamówienia) do SWZ,
- opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 4 do SWZ (dla wszystkich części zamówienia).
Wymagany okres gwarancji na dostarczony przedmiot umowy wynosi 24 miesiące licząc od daty podpisania bez zastrzeżeń Protokołu Zdawczo-Odbiorczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44611410-3 - Zbiorniki do przechowywania oleju
4.5.5.) Wartość części: 18268,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 14.11.2025 r. do godziny 09:00,00 dla części 1 przedmiotowego postępowania nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 14.11.2025 r. do godziny 09:00,00 dla części 2 przedmiotowego postępowania nie złożono żadnej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2025-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |