Dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu audiowizualnego na potrzeby Uniwersytetu Wrocławskiego z podziałem na zadania

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00606311
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00606311/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-17 13:21
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1fff439c-9f81-479e-9e6c-2cadb2a313ee
Identyfikator
8960005408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt telewizyjny i audiowizualnyUrządzenia multimedialneSprzęt wideokonferencyjnyEkrany projekcyjneProjektoryUrządzenia audiowizualneWzmacniaczeUrządzenia głośnikowe

Wykonawcy

3 przyznane

AV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA, SPÓŁKA JAWNAKielce, PL · lot 0
151 548,28 PLN
AV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA, SPÓŁKA JAWNAKielce, PL · lot 2
23 265,45 PLN
AV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA, SPÓŁKA JAWNAKielce, PL · lot 4
17 256,86 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00606311 z dnia 2025-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu audiowizualnego
na potrzeby Uniwersytetu Wrocławskiego z podziałem na zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 713752234

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@uwr.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/uniwersytet_wroclawski/1204122

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu audiowizualnego
na potrzeby Uniwersytetu Wrocławskiego z podziałem na zadania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fff439c-9f81-479e-9e6c-2cadb2a313ee

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00606311

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033077/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.76 Dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby jednostek Uniwersytetu Wrocławskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00504210

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.2710.52.2025.WFP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 300103,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1- Dostawa i montaż kompletnego systemu audiowizualnego w Auli Instytutu Pedagogiki
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1.
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20 uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

32232000-8 - Sprzęt wideokonferencyjny

4.5.5.) Wartość części: 160332,43 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2- Dostawa i montaż na ruchomych uchwytach 4 monitorów projekcyjnych wraz z potrzebnym oprzyrządowaniem w nowych salach dydaktycznych w budynku przy ul. Św. Jadwigi ¾
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.2 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 2.
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20 uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38653400-1 - Ekrany projekcyjne

4.5.5.) Wartość części: 27408,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3- Zakup trzech tablic audiowizualnych interaktywnych 4K o przekątnych 75’’ do sal w budynku Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.3 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 3.
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20 uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38652100-1 - Projektory

4.5.5.) Wartość części: 22185,63 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4- Wyposażenie sal wykładowych 119 i HS Wydziału Matematyki
i Informatyki w sprzęt audio- wideo- dostawa urządzeń wraz z montażem
i uruchomieniem
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.4 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 4.
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20 uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32321200-1 - Urządzenia audiowizualne

4.5.5.) Wartość części: 69101,78 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 5- Zakup oraz montaż do Pracowni Dydaktycznej Instytutu Filologii Germańskiej projektora multimedialnego, ekranu projekcyjnego, wzmacniacza, głośników wraz z pełnym okablowaniem
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.5 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 5.
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20 uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.5 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38652100-1 - Projektory

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38653400-1 - Ekrany projekcyjne

32343000-9 - Wzmacniacze

32342000-2 - Urządzenia głośnikowe

4.5.5.) Wartość części: 21076,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 151548,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 151548,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 151548,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AV Multimedia Małysz i spółka, sp.j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572506821

7.3.3) Ulica: Głowackiego 7/7

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-368

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 151548,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie przedmiotowego zamówienia została złożona 1 oferta niepodlegająca odrzuceniu. Zaoferowana cena oferty Wykonawcy AV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA Sp.J.
w wysokości 45 111,00 zł brutto, przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 33 800,00 zł brutto, przy czym Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23265,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23265,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23265,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AV Multimedia Małysz i Spółka Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572506821

7.3.3) Ulica: Głowackiego 7/7

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-368

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23265,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie przedmiotowego zamówienia została złożona 1 oferta niepodlegająca odrzuceniu. Zaoferowana cena oferty Wykonawcy AV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA Sp.J.
w wysokości 124 255,34 zł brutto, przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 86 832,99 zł brutto, przy czym Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17256,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18123,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17256,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AV Multimedia Małysz i Spółka Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572506821

7.3.3) Ulica: Głowackiego 7/7

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-368

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17256,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2025-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy