Remont pomieszczeń parteru i piwnic budynku „B” przy ul. Parkowej 2-4 Starostwa Powiatowego w Nysie

Powiat Nyski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00606529
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00606529/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-17 13:49
Lokalizacja
Nysa, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe7c0843-b85a-4e06-924f-cd15f0398ff0
Identyfikator
7532132088
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieInstalowanie drzwi i okienRoboty malarskieKładzenie płytekRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

PATRYK HERMANLigota Prószkowska, PL · lot 0
735 294 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00606529 z dnia 2025-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń parteru i piwnic budynku „B” przy ul. Parkowej 2-4 Starostwa Powiatowego w Nysie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nyski

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Nysie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412579

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastowska 33

1.5.2.) Miejscowość: Nysa

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: blabuz@powiat.nysa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.spnysa.nv.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-nysa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń parteru i piwnic budynku „B” przy ul. Parkowej 2-4 Starostwa Powiatowego w Nysie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe7c0843-b85a-4e06-924f-cd15f0398ff0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00606529

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029759/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Remont pomieszczeń parteru i piwnic budynku "B" przy ul. Parkowej 2-4 Starostwa Powiatowego w Nysie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00550837

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.2.49.2025.BL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 620220,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń parteru i piwnic budynku „B” przy ul. Parkowej 2-4 Starostwa Powiatowego w Nysie.
2. Przedmiotem zamówienia jest w szczególności wykonanie: gruntowania i impregnacji ścian; wykonanie tynków renowacyjnych na ścianach; okładziny ściennej z płytek; oczyszczenie i zmycie podłoża na ścianach; tynków wewnętrznych; obicie tynków wewnętrznych; rozebranie posadzek;
czyszczenie i mycie posadzek; odgrzybienie powierzchni; izolacje;
posadzek cementowych wraz z cokolikami; okładziny podłogowych i cokolików;
listwy wykończeniowe; przygotowanie podłoża i malowanie ścian i sufitów;
gładzie gipsowe; wymiany stolarki drzwiowej – wykucie i wstawienie nowych drzwi; rozebranie schodów i osadzenie stopni schodowych; ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych; instalacji sanitarnych – kanalizacyjnych i wodnych; montaż umywalek, baterii, pisuarów; poręcze dla osób niepełnosprawnych; montaż drobnego wyposażenia łazienek; bruzd poziomych; prób szczelności; płukanie instalacji wodociągowej;
instalacji elektrycznej – szafki, kanałów, przewodów, gniazd, okablowania, demontaż tablic bezpiecznikowych, montaż rozdzielni, montaż puszek, opraw oświetleniowych; klimatyzacji – demontaż i montaż; usunięcie gruzu i utylizacja; roboty ziemne.
3. Szczegółowy zakres robót zawiera: przedmiar robót; STWiORB,
rysunki i schematy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45442100-8 - Roboty malarskie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 735294,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1014750 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 735294,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Herman Technik Patryk Herman

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910354113

7.3.3) Ulica: Dębowa 6

7.3.4) Miejscowość: Ligota Prószkowska

7.3.5) Kod pocztowy: 46-060

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 735294,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane