„Dowóz dzieci i uczniów do szkół na terenie Gminy Fabianki na podstawie zakupionych biletów miesięcznych w roku 2026”

GMINA FABIANKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00606755
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00606755/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-17 14:19
Lokalizacja
Fabianki, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b6af23d-8928-4f8c-8a33-26728069a087
Identyfikator
8882892245
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoUsługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "NAFTEX" SPÓŁKA JAWNA JAN ADAMSKI JADWIGA ADAMSKABytoń, PL · lot 0
235 353,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00606755 z dnia 2025-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dowóz dzieci i uczniów do szkół na terenie Gminy Fabianki na podstawie zakupionych biletów miesięcznych w roku 2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA FABIANKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Gminny Zespół Oświaty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866844

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Fabianki 4

1.5.2.) Miejscowość: Fabianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-811

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542517235

1.5.8.) Numer faksu: 542517229

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gzo@fabianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.fabianki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b6af23d-8928-4f8c-8a33-26728069a087

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dowóz dzieci i uczniów do szkół na terenie Gminy Fabianki na podstawie zakupionych biletów miesięcznych w roku 2026”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b6af23d-8928-4f8c-8a33-26728069a087

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00606755

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00502150/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz dzieci i uczniów do szkół na terenie Gminy Fabianki na podstawie zakupionych biletów miesięcznych w roku 2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00510708

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GZO.24.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 235353,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia polega na zapewnieniu transportu związanego z realizacją usługi dowozu dzieci i uczniów do szkół i placówek oświatowych z terenu Gminy Fabianki. Przewóz obejmuje trasę: dom – szkoła – dom, zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2025 r. poz. 1043 z późn. zm.).
Przedmiot zamówienia będzie realizowany poprzez zakup imiennych biletów miesięcznych szkolnych na podstawie przepisów ustawy z dnia 20 czerwca 1992 r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (Dz.U. z 2024 r. poz. 902).
Rozliczenie usługi objętej niniejszym postępowaniem następować będzie na podstawie ilości wystawionych biletów miesięcznych. Zamawiający dostarczy wykonawcy imienne listy uczniów przekazane przez jednostki oświatowe do 20 – tego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, na który określane jest zapotrzebowanie (z góry).

Przewozy będą realizowane w dni nauki szkolnej od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r., z wyłączeniem wakacji, ferii, przerw świątecznych, dni wolnych od zajęć oraz dni, w których zajęcia nie będą odbywały się z powodu wprowadzenia zdalnego nauczania lub innej formy nauczania niewymagającej dowozu uczniów i dzieci. W przypadku odpracowywania zajęć szkolnych w innym dniu, wolnym od zajęć, wykonawca zobowiązany będzie zapewnić przewóz uczniom i dzieciom zgodnie z ustaleniami z osobami reprezentującymi zamawiającego.
Niniejszym postępowaniem objęty jest transport (trasa: dom – szkoła – dom) do następujących placówek na terenie Gminy Fabianki:
1) Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance, 87-811 Fabianki,
2) Szkoła Podstawowa im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach, 87-811 Fabianki,
3) Szkoła Podstawowa im. Rycerstwa Polskiego w Nasiegniewie, 87-811 Fabianki,
4) Szkoła Podstawowa im. Kazimierza III Wielkiego w Szpetalu Górnym, ul. Szkolna 1.
Trasy codziennego dowożenia dzieci i uczniów obejmują łącznie ok. 338 km dziennie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 115,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe NAFTEX Sp. j. Jan Adamski Jadwiga Adamska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 910180785

7.3.4) Miejscowość: Witowo 43

7.3.5) Kod pocztowy: 88-231

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 235353,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31
2025-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi