Zimowe utrzymanie dróg, chodników i placów na terenie miasta i gminy Łęczna w sezonie 2025 - 2026 (POWTÓRZONE) na zadanie 3

Gmina Łęczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00607470
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00607470/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-18 07:45
Lokalizacja
Łęczna, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dad549fb-bceb-4ce1-88aa-645882cad96c
Identyfikator
5050017749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ REDZIKŁęczna, PL · lot 0
319 194 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00607470 z dnia 2025-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg, chodników i placów na terenie miasta i gminy Łęczna w sezonie 2025 - 2026 (POWTÓRZONE) na zadanie 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łęczna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020055

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Łęczna

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.leczna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.leczna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://um-leczna.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zimowe utrzymanie dróg, chodników i placów na terenie miasta i gminy Łęczna w sezonie 2025 - 2026 (POWTÓRZONE) na zadanie 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dad549fb-bceb-4ce1-88aa-645882cad96c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00607470

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00073614/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Zimowe utrzymanie dróg, ulic, chodników i placów gminnych na terenie miasta i gminy Łęczna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00561875

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 292129,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Zimowe utrzymanie dróg, chodników i placów na terenie miasta i gminy Łęczna w sezonie 2025 – 2026 (POWTÓRZONE) na zadanie:
1) zadanie 3 – całodobowe kompleksowe utrzymanie zimowe dróg publicznych
w granicach administracyjnych Gminy Łęczna (poza terenem miasta) z wykorzystaniem:
a) kierowcy i samochodu ciężarowego, pługo – piaskarko – solarki z wykorzystaniem piaskarko – solarki i pługa z materiałem posypkowym wraz ze środkiem chemicznym – szacowana liczba godzin – 155;
b) kierowcy i samochodu ciężarowego, pługo – piaskarko – solarki z wykorzystaniem wyłącznie piaskarko – solarki z materiałem posypkowym wraz ze środkiem chemicznym – szacowana liczba godzin – 145;
c) kierowcy i samochodu ciężarowego, pługo – piaskarko – solarki z wykorzystaniem wyłącznie pługa – szacowana liczba godzin – 120;
d) operatora i ładowarki kołowej o poj. łyżki min. 2 m3 – szacowana liczba godzin – 15;
e) operatora i koparko – ładowarki kołowej o pojemności łyżki min. 0,5 m3 – szacowana liczba godzin – 5;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania Nr 3 zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ.
2. Nazwy i kody stosowane we Wspólnym Słowniku Zamówień CPV: 90.62.00.00-9 usługi odśnieżania; 90.63.00.00-2 usługi usuwania oblodzeń.

UWAGA: Baza materiałowo-sprzętowa musi znajdować się na terenie Gminy Łęczna.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania Nr 3 zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ..

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319194,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319194,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319194,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ŁĘCZ - BUD Łukasz Redzik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5050024761

7.3.3) Ulica: Podzamcze 65

7.3.4) Miejscowość: Podzamcze 65

7.3.5) Kod pocztowy: 21-010

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319194,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-04-30
2025-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi