Modernizacja układu wentylacji na hali kotłów warzelnych w Kuchni szpitalnej SPZOZ w Hrubieszowie

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W HRUBIESZOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00607541
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00607541/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-18 08:08
Lokalizacja
Hrubieszów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-494b6f6a-37a4-43b2-92fa-47f275c456f0
Identyfikator
9191517717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneWentylatory i urządzenia klimatyzacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00607541 z dnia 2025-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja układu wentylacji na hali kotłów warzelnych w Kuchni szpitalnej SPZOZ w Hrubieszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W HRUBIESZOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308376

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 53 53 343

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne2@spzozhrubieszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.spzozhrubieszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spzozhrubieszow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja układu wentylacji na hali kotłów warzelnych w Kuchni szpitalnej SPZOZ w Hrubieszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-494b6f6a-37a4-43b2-92fa-47f275c456f0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00607541

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00122030/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja układu wentylacji na hali kotłów warzelnych w Kuchni szpitalnej SP ZOZ w Hrubieszowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00545771

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 26/275/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 296590,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty remontowo-budowlane związane z WYKONANIEM WENTYLACJI MECHANICZNEJ W POMIESZCZENIACH KUCHNI OGÓLNEJ Szpitala Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie przy ul. Piłsudskiego 11w celu odprowadzenia nadmiaru wilgoci i ciepła wynikających z procesów technologicznych przy sporządzaniu posiłków ,ograniczenia poziomu hałasu, utrzymania właściwej temperatury oraz zapewnienie odpowiedniej wymiany powietrza we wskazanych pomieszczeniach, zgodnie z obowiązującymi przepisami, na podstawie Projektu Wykonawczego pn: „Wewnętrzna Instalacja Wentylacji Pomieszczeń Kuchni”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

39717000-1 - Wentylatory i urządzenia klimatyzacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 5.12.2025r. godz. 12.00 nie wpłynęła żadna oferta
2025-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane