Adaptacja pomieszczeń w budynku Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Wojska Polskiego 2a we Wrześni

WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO WE WRZEŚNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00491231
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00491231/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-10 07:00
Lokalizacja
Września, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c4f4307-bc72-4d45-8f43-c2c4a6c7f770
Identyfikator
7891789339
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Remont starych budynków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00491231 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń w budynku Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Wojska Polskiego 2a we Wrześni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO WE WRZEŚNI

1.3.) Oddział zamawiającego: WSCKZiU we Wrześni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384406730

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 2A

1.5.2.) Miejscowość: Września

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wsckziu-wrzesnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wsckziu-wrzesnia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0c4f4307-bc72-4d45-8f43-c2c4a6c7f770

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja pomieszczeń w budynku Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Wojska Polskiego 2a we Wrześni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c4f4307-bc72-4d45-8f43-c2c4a6c7f770

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491231

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00354513/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Adaptacja pomieszczeń w budynku Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Wojska Polskiego 2a we Wrześni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465952

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 251.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 61307,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest adaptacja pomieszczeń w budynku Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Wojska Polskiego 2a we Wrześni” realizowana w ramach zadania pn „Poprawa warunków technicznych i standardu budynku wraz z zagospodarowaniem terenu.”

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia znajduje się w zał. nr 5 i 6 do swz

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

unieważnia się niniejsze postępowanie z powodu tego, że wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92862,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94611,48 PLN

2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane