Kompleksowa usługa sprzątania budynków biurowych siedziby nadleśnictwa oraz placu wokół Nadleśnictwa Góra Śląska w roku 2026.

PGL LP Nadleśnictwo Góra Śląska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00607742
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00607742/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-18 08:46
Lokalizacja
Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-88a9d5a5-4344-4d0b-bed3-122bec075a74
Identyfikator
6990009189
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania biurUsługi sprzątania budynkówUsługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okienUsługi czyszczenia okienUsługi sprzątania parkingówUsługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

UNICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLegnica, PL · lot 0
123 192 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00607742 z dnia 2025-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa usługa sprzątania budynków biurowych siedziby nadleśnictwa oraz placu wokół Nadleśnictwa Góra Śląska w roku 2026.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PGL LP Nadleśnictwo Góra Śląska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 410008100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podwale

1.5.2.) Miejscowość: Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: (65)5432359

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: goraslaska@poznan.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://goraslaska.poznan.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88a9d5a5-4344-4d0b-bed3-122bec075a74

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa usługa sprzątania budynków biurowych siedziby nadleśnictwa oraz placu wokół Nadleśnictwa Góra Śląska w roku 2026.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88a9d5a5-4344-4d0b-bed3-122bec075a74

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00607742

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00225276/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługa sprzątani budynków biurowych Nadleśnictwa Góra Śląska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00499998

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.25.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 188400,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w dwóch budynkach biurowych Nadleśnictwa Góra Śląska oraz Sali Narad, położonych w Górze pod adresem ul. Podwale 31 oraz utrzymanie w porządku terenu (placu) przynależącego do budynków biurowych.
2) Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie:
Siedziba Nadleśnictwa Góra Śląska położona w Górze przy ul. Podwale 31.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówieni zawiera załącznik nr 7 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia ).
4) Usługa sprzątania będzie zlecana Wykonawcy przez Zamawiającego na podstawie szczegółowego wykazu pomieszczeń zawartych w załączniku nr 7A do SWZ i potrzebnych ilości. Rzeczywista ilość wynikać będzie z faktycznego zapotrzebowania.
5) Do wyceny oferty należy przyjąć ilości wg kosztorysu ofertowego określone w załączniku nr 8 do SWZ oraz wykazu pomieszczeń wskazanego w załączniku 7A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90911000-6 - Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

90620000-9 - Usługi odśnieżania

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 123192,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185112,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 123192,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNICO SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6912542320

7.3.3) Ulica: Jaworzyńska

7.3.4) Miejscowość: Legnica

7.3.5) Kod pocztowy: 59-220

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 123192,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2025-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi