„Dostawa i montaż czujników rozwarstwienia stropu w Kopalni Soli "Wieliczka"”
KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00491246
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00491246/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-10 07:33
- Lokalizacja
- Wieliczka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67b43375-ff5d-4087-a542-52b0bd2af280
- Identyfikator
- 6830003427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00491246 z dnia 2024-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dostawa i montaż czujników rozwarstwienia stropu w Kopalni Soli "Wieliczka"”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000041683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Park Kingi 1
1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.sa@kopalnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kopalniawieliczka.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Górnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i montaż czujników rozwarstwienia stropu w Kopalni Soli "Wieliczka"”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67b43375-ff5d-4087-a542-52b0bd2af280
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00433748
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KSW/2024/TRG/92
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 418000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia.
1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót mających na celu zakup i montaż 22 sztuk czujników rozwarstwień stropu i jednego przenośnego rejestratora wartości zmierzonych rozwarstwień w podziemnych wyrobiskach zakładu Kopalnia Soli „Wieliczka”.
1.2. W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do:
1) zakupu i dostarczenia czujników rozwarstwienia stropu i jednego przenośnego rejestratora wartości zmierzonych rozwarstwień oraz innych urządzeń i materiałów niezbędnych do wykonania przedmiotu umowy,
2) sporządzenia technologii wykonywania robót montażowych,
3) zorganizowania placu (rejonu) robót,
4) zapewnienia maszyn i urządzenia niezbędnych do wykonania montażu czujników rozwarstwień stropu,
5) zapewnienia osób posiadających odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje do nadzoru nad prowadzonymi robotami montażowymi,
6) zamontowania i uruchomienia czujników rozwarstwień stropu w podziemnych wyrobiskach zakładu Kopalnia Soli „Wieliczka” w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego, w komorach, o których mowa w załączniku nr 2 do specyfikacji.
1.3. Dostarczony przenośny rejestrator wartości zmierzonych rozwarstwień winien być przystosowany zarówno do odczytu rozwarstwieniomierzy zastosowanych przez Wykonawcę, jak i dotychczas używanych w Kopalni Soli „Wieliczka” czujników rozwarstwienia stropu.
1.4. Przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodnie z:
1) dokumentacją projektową pod nazwą: „Projekt zabudowy czujników rozwarstwień stropu”, stanowiącą załącznik nr 3 do umowy,
2) Instrukcją bezpiecznego wykonywania transportu ręcznego na powierzchni i w wyrobiskach podziemnych Kopalni Soli „Wieliczka”, stanowiącą załącznik nr 4 do umowy,
3) Weryfikacją instrukcji stosowania obudowy kotwiowej w Kopalni Soli „Wieliczka” z września 2016 r., stanowiącą załącznik nr 5 do umowy,
4) Instrukcją bezpiecznego wykonywania obrywki stropów i ociosów w podziemnych wyrobiskach korytarzowych i komorowych Kopalni Soli „Wieliczka”, stanowiącą załącznik nr 6 do umowy,
5) Instrukcją bezpiecznego wykonywania prac za pomocą elektronarzędzi, stanowiącą załącznik nr 7 do umowy.
1.5. W przypadku zaoferowania przez Wykonawcę w złożonej ofercie rozwiązania równoważnego do przedstawionego w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 3 do umowy, Wykonawca jest zobowiązany do wykonania przedmiotu umowy zgodnie ze złożoną ofertą.
Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz zasady jego realizacji zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do specyfikacji.
Wszystkie dokumenty dotyczące przedmiotowego zamówienia zostały udostępnione do pobrania na platformie Zamawiającego pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl
4.5.3.) Główny kod CPV: 71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45255500-4 - Roboty wiertnicze i górnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 514112,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 514112,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 514112,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANDRZEJ CISZEWSKI ZAKŁAD ROBÓT GÓRNICZYCH I WYSOKOŚCIOWYCH AMC
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL6760014057
7.3.4) Miejscowość: Mników
7.3.5) Kod pocztowy: 32-084
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
podłączenie czujników do rejestratorów, kalibracja urządzeń - firma PELTRON Towarzystwo Produkcyjno Handlowe sp. z o.o.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 514112,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |