Wykonanie nasadzeń zastępczych na dz.nr 63/1 obr.40 Podgórze przy ul. Skotnickiej 86 w ramach realizacji zad. rozbudowa i przebudowa SP54 wraz z pomieszczeniami dla przedszkola przy ul. Tynieckiej 122

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. JULIANA TUWIMA W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00608282
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00608282/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-18 10:11
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33ae09f5-b9a5-433f-8881-c8f816b56eb0
Identyfikator
9441781190
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sadzenie drzew

Wykonawcy

1 przyznane

RESORT ZIELENI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLaskowa, PL · lot 0
198 576,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00608282 z dnia 2025-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie nasadzeń zastępczych na dz.nr 63/1 obr.40 Podgórze przy ul. Skotnickiej 86 w ramach realizacji zad. rozbudowa i przebudowa SP54 wraz z pomieszczeniami dla przedszkola przy ul. Tynieckiej 122

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. JULIANA TUWIMA W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000709477

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tyniecka 122

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-376

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl5@mcoo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp54krakow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-33ae09f5-b9a5-433f-8881-c8f816b56eb0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie nasadzeń zastępczych na dz.nr 63/1 obr.40 Podgórze przy ul. Skotnickiej 86 w ramach realizacji zad. rozbudowa i przebudowa SP54 wraz z pomieszczeniami dla przedszkola przy ul. Tynieckiej 122

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33ae09f5-b9a5-433f-8881-c8f816b56eb0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00608282

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00474254/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Szkoła Podstawowa nr 54, ul. Tyniecka 122 - nasadzenia zastępcze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00500931

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP54/ZP/1/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 284025,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz decyzjami o pozwoleniu na wycinkę - nasadzeń zastępczych drzew w ilości 163 szt. - Grab pospolity ‘Fastigiata’ o obwodzie pnia (w cm) mierzonym na wysokości 100 cm wynoszącym 16-18 cm na działce nr 63/1 obr. 40 Podgórze, ul. Skotnicka 86 wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej nasadzeń.
Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy (w tym „Opis przedmiotu zamówienia”) stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w nim opisanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77211600-8 - Sadzenie drzew

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198576,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 376920,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198576,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Resort Zieleni Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 389726860

7.3.4) Miejscowość: Laskowa

7.3.5) Kod pocztowy: 34-602

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198576,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 23 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dotyczy pkt. 8.3.):
Uzupełnienie informacji:
Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: do 23 dni roboczych od dnia zawarcia umowy, jednak nie dłużej niż do dnia 22.12.2025 r.
Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
2025-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi