Zakup i dostawa ładowarki teleskopowej używanej do Parowozowni Wolsztyn

PAROWOZOWNIA WOLSZTYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00608331
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00608331/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-18 10:20
Lokalizacja
Wolsztyn, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62f3fac9-d5c9-46f3-ae04-2f5891c033a3
Identyfikator
9231701842
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ładowarki jezdneŁadowarki mechaniczne

Wykonawcy

1 przyznane

GAŁKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRakoniewice, PL · lot 0
196 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00608331 z dnia 2025-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa ładowarki teleskopowej używanej do Parowozowni Wolsztyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAROWOZOWNIA WOLSZTYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365338207

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 1

1.5.2.) Miejscowość: Wolsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@parowozowniawolsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.parowozowniawolsztyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-62f3fac9-d5c9-46f3-ae04-2f5891c033a3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa ładowarki teleskopowej używanej do Parowozowni Wolsztyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62f3fac9-d5c9-46f3-ae04-2f5891c033a3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00608331

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00569488

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPZ.265.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 164333,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakup i dostawa ładowarki teleskopowej używanej do Parowozowni Wolsztyn.
1) Parametry techniczne ładowarki teleskopowej wraz z osprzętem:

a) Rok produkcji nie mniej niż 2017
b) Silnik o mocy do 75KM, bez układu Adblue
c) Przebieg do 3500 mtg
d) Skrzynia biegów – 4 biegowa
e) Udźwig maksymalny minimum 3000kg
f) Wysokość podnoszenia 7m
g) Opony pneumatyczne rozmiar R24
h) Widły do palet
i) Łyżka 1,5m3

2) Wykonawca jest zobowiązany w dniu dostawy dostarczyć Zamawiającemu dokumenty w języku polskim takie jak :
a) Instrukcja obsługi/Podręcznik operatora
b) Deklaracja zgodności CE
c) Pełna dokumentacja niezbędna do zgłoszenia urządzenia do UDT/TDT
3) Dostawca przeszkoli w cenie dostawy dwóch operatorów Zamawiającego w zakresie budowy i obsługi ładowarki teleskopowej
4) Przyjazd serwisu po zgłoszeniu usterki do 24 godzin od momentu zgłoszenia
5) Odległość serwisu nie więcej niż 50km od siedziby Zamawiającego
6) Gwarancja rozruchowa min 3 miesiące

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144710-8 - Ładowarki jezdne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43261100-1 - Ładowarki mechaniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293847,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GAŁKOWSKI SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9950261412

7.3.3) Ulica: ul. Zielonogórska 7

7.3.4) Miejscowość: Rakoniewice

7.3.5) Kod pocztowy: 62-067

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-17 do 2025-12-23
2025-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy