Zakup i dostawa sprzętu IT: system nagłośnienia i wyposażenie serwerowni

Powiat Wysokomazowiecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00608487
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00608487/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-18 10:43
Lokalizacja
Wysokie Mazowieckie, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d042001b-5710-4ebc-b4cd-0fab8715268c
Identyfikator
7221600038
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

System nagłaśniającySprzęt związany z komputeramiSerwerySieciUrządzenia siecioweBezprzestojowe źródła energii

Wykonawcy

2 przyznane

· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00608487 z dnia 2025-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu IT: system nagłośnienia i wyposażenie serwerowni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wysokomazowiecki

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670137

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ludowa 15A

1.5.2.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-200

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 862752417

1.5.8.) Numer faksu: 862753153

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@wysokomazowiecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wysokomazowiecki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d042001b-5710-4ebc-b4cd-0fab8715268c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sprzętu IT: system nagłośnienia i wyposażenie serwerowni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d042001b-5710-4ebc-b4cd-0fab8715268c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00608487

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033758/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup i dostawa sprzętu IT w ramach projektu wspófinansowanego ze środków UE pn. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania BCU w ZSZ Wysokiem Mazowieckiem”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Konkurs: Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności(BCU) realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs) z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00504787

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.22.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 35196,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: System nagłośnienia – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu IT w celu wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności powstającego w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem, w ramach projektu finansowanego ze środków UE w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, pn. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności dla branży spożywczej w dziedzinie przetwórstwo mleczarskie w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem” nr umowy
o dofinansowanie KPO/24/1/BCU/U/0012.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48952000-6 - System nagłaśniający

4.5.5.) Wartość części: 8875,71 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Wyposażenie serwerowni – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu IT w celu wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności powstającego w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem, w ramach projektu finansowanego ze środków UE w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, pn. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności dla branży spożywczej w dziedzinie przetwórstwo mleczarskie w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem” nr umowy
o dofinansowanie KPO/24/1/BCU/U/0012.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

32400000-7 - Sieci

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

4.5.5.) Wartość części: 26321,25 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 27 listopada 2025 r. Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej przez Wykonawcę – ProfiAudio IP Zbigniew Pogorzelski Warszawa. Zamawiający w ramach prowadzonej korespondencji z Wykonawcą związanej z uregulowaniem formalności podpisania umowy uzyskał informacje od Wykonawcy o niemożności podpisania umowy. Wykonawca uchylił się od zawarcia przedmiotowej umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dodatkowo, mając na uwadze zapisy art. 263 należy zauważyć, iż
w przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie ma możliwości dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu - brak innych ofert niepodlegających odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2025-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy