Odbiór i transport oraz zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie ustabilizowanego osadu ściekowego z oczyszczalni ścieków w Słopnicach.

GMINA SŁOPNICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00608678
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00608678/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-18 11:11
Lokalizacja
Słopnice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-615129c0-9c29-4811-bbfd-b406b9958577
Identyfikator
7371410411
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi transportu osadówUsługi transportu odpadówUsługi likwidacji osadów

Wykonawcy

1 przyznane

BIOSELECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRaków, PL · lot 0
310 348,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00608678 z dnia 2025-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i transport oraz zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie ustabilizowanego osadu ściekowego z oczyszczalni ścieków w Słopnicach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁOPNICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892699

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 911

1.5.2.) Miejscowość: Słopnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-615

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 183326200

1.5.8.) Numer faksu: 183326018

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slopnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slopnice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-615129c0-9c29-4811-bbfd-b406b9958577

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbiór i transport oraz zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie ustabilizowanego osadu ściekowego z oczyszczalni ścieków w Słopnicach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-615129c0-9c29-4811-bbfd-b406b9958577

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00608678

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025581/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Odbiór i transport oraz zagospodarowanie osadu ściekowego z oczyszczalni ścieków.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00553145

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.271.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 287360,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport, zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie ustabilizowanego osadu ściekowego z terenu oczyszczalni ścieków zlokalizowanej pod adresem 34-615 Słopnice 1383.
Osad stanowi odpad o kodzie 190805. Przewidywana roczna ilość osadu 640,00 Mg +/- 10%. Wyżej wymienione wartości są uzależnione od ilości i jakości dopływających do oczyszczalni ścieków surowych, ścieków dowożonych do stacji zlewnej wozami asenizacyjnymi. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb zamawiającego uwzględniając ilość osadów wytworzonych przez oczyszczalnię. Podane powyżej ilości osadów należy traktować jako orientacyjne. Wykonawcy nie przysługuje prawo odszkodowania za nieosiągnięcie wskazanych wielkości. W przypadku większej ilości odpadów niż zostały podane Wykonawca zobowiązuje się do ich odbioru na tych samych warunkach. Wykonawca usługi zobowiązany jest do dostarczenia jednego szczelnego kontenera o objętości 8-10 m³, przystosowanego do transportu komunalnych osadów ściekowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90513700-3 - Usługi transportu osadów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513900-5 - Usługi likwidacji osadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 310348,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310348,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 310348,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIOSELECT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387350237

7.3.3) Ulica: Łagowska

7.3.4) Miejscowość: Raków

7.3.5) Kod pocztowy: 26-035

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 310348,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi