Dostawa sprzętu przeciwpowodziowego oraz odzieży w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026

GMINA SOCHACZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00609104
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00609104/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-18 12:15
Lokalizacja
Sochaczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bbb33b78-3ff6-4dcd-9e28-08f8582b12d9
Identyfikator
8371692031
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Skafandry zanurzeniowePrzenośne lampy elektryczne na akumulatoryPrzedłużaczeMaszyny do czyszczenia, napełniania, pakowania zbiorczego lub jednostkowego butelek, lub innych pojemnikówWęże

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00609104 z dnia 2025-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu przeciwpowodziowego oraz odzieży w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOCHACZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148526

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 115

1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 46 864 26 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminasochaczew@sochaczew.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sochaczew.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminasochaczew.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu przeciwpowodziowego oraz odzieży w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbb33b78-3ff6-4dcd-9e28-08f8582b12d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00609104

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015764/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Ochrona ludności cywilnej w sytuacjach zagrożeń i kryzysu - zamówienie na dostawy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00568857

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.47.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 44323,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Skafander do prac w wodzie – 4 szt
- materiał: 180-200g/m2.
- Odporny na wodę częściowo zanieczyszczoną produktami naftowymi, własności materiału utrzymane do temperatury: ok. – 15 stopni C
- Buty olejoodporne, dodatkowo posiadają osłonę na palce z materiału odpornego na uderzenia mechaniczne
- Kaptur
- Szwy szyte i klejone oraz wzmacniane taśmą
- Wodoodporny zamek umieszczony z przodu,
- Szelki
- Rozmiary: do uzgodnienia podczas zamówienia
- Kryza szyjna, neoprenowa, manszety neoprenowe oraz kaptur zintegrowany w standardzie.
- Odblaskowe taśmy : na nogach, ramionach, rękach i plecach,
- Wzmocnienia z Cordury lub innego materiału o równoważnych właściwościach na kolanach oraz tylnej części skafandra.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37412243-4 - Skafandry zanurzeniowe

4.5.5.) Wartość części: 14831,32 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przenośne oświetlenie LED - 25 szt.
- klasa odporności IPX7 lub IP54
- zasilanie akumulatorowe
- moc światła 100 – 1090 lumenów
- zmiany trybu świecenia (pracy)
- dodatkowe wyposażenie nakładka do kierowania ruchem, kabura, ładowarka

4.5.3.) Główny kod CPV: 31521330-6 - Przenośne lampy elektryczne na akumulatory

4.5.5.) Wartość części: 8365,25 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedłużacz na zwijadle o dł. ok. 10 m – 4 szt
- materiał izolacji: guma lub inny materiał o równoważnych właściwościach
- przekrój przewodu ok. 3x2,5 mm2
- długość ok. 10m
- Napięcie 230 V
- Stopień ochrony min IP 44
- Bezpiecznik termiczny
- ilość gniazd, min: 4
- posiada certyfikat ROHS CE

4.5.3.) Główny kod CPV: 31224810-3 - Przedłużacze

4.5.5.) Wartość części: 648,56 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Urządzenie do napełniania worków piachem – 1 szt
- wyposażenie w wagę elektroniczną oraz systemem doważania materiału.
- wyposażenie w regulację szybkości posuwu taśmy
- wyposażenie w zwalniacz przy doważaniu + zasuwanie
- pojemność kosza zasypowego od 1,2 m3 do 1,5 m3.
- pakowanie w worki od 1kg do 50kg.
- regulowany podest co ok. 5cm

4.5.3.) Główny kod CPV: 42921000-8 - Maszyny do czyszczenia, napełniania, pakowania zbiorczego lub jednostkowego butelek, lub innych pojemników

4.5.5.) Wartość części: 19146,34 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Węże ssawne – 4 szt
- materiał: PCV lub inny materiał o równoważnych właściwościach
- ciśnienie robocze -/+ 3,5 bar
- średnica ok. ⌀ 75 z obejmą (łącznikami)
- długość min. 4 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 44165100-5 - Węże

4.5.5.) Wartość części: 1332,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylał się od zawarcia umowy.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylał się od zawarcia umowy.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylał się od zawarcia umowy.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty znacznie przekraczała kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylał się od zawarcia umowy.

2025-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy