WYKONANIE IZOLACJI PRZECIWWILGOCIOWEJ W BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W SZCZECINKU UL. JASNA 3

SĄD REJONOWY W SZCZECINKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00491339
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00491339/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-10 08:20
Lokalizacja
Szczecinek, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1937a6bd-8744-4a0a-8267-cef60eb9ee30
Identyfikator
6731460038
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty renowacyjneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieRoboty malarskie i szklarskie

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN CIĘŻKISzczecinek, PL · lot 0
179 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00491339 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE IZOLACJI PRZECIWWILGOCIOWEJ W BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W SZCZECINKU UL. JASNA 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD REJONOWY W SZCZECINKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Boh. Warszawy 42

1.5.2.) Miejscowość: Szczecinek

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-400

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@szczecinek.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szczecinek.sr.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1937a6bd-8744-4a0a-8267-cef60eb9ee30

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WYKONANIE IZOLACJI PRZECIWWILGOCIOWEJ W BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W SZCZECINKU UL. JASNA 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1937a6bd-8744-4a0a-8267-cef60eb9ee30

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491339

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00232008/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont budynku Sądu Rejonowego w Szczecinku przy ul. Jasna 3

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414658

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OA01.261.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie izolacji przeciwwilgociowej - półciężkiej, z zewnątrz, aż do spodu ław fundamentowych w celu całkowitego wyeliminowania zamakania ścian fundamentowych budynku Sądu Rejonowego w Szczecinku I Wydział Cywilny przy ul. Jasnej 3 w Szczecinku na terenie działki nr 286 w obrębie 0013 Szczecinek.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) wykopy przy budynku wzdłuż całego obwodu, do głębokości posadowienia fundamentów,
b) demontaż okładzin ściennych cokołu z cegły do wysokości górnej krawędzi okien piwnicznych oraz okładzin z kamienia do połowy wysokości okien piwnicznych,
c) usunięcie obrzeży betonowych otaczających okna piwniczne,
d) oczyszczenie ścian fundamentowych oraz ścian cokołu,
e) wykonanie fasety z zaprawy cementowej na połączeniu ściany fundamentowej z fundamentem oraz skucie narożnika fundamentu w celu wyeliminowania możliwości załamywania się papy,
f) wykonanie izolacji ścian fundamentowych oraz cokołu z mas bitumicznych,
g) wykonanie izolacji półciężkiej z papy termozgrzewalnej na całej wysokości ścian i ławy fundamentowej oraz na fragmencie cokołu (do wysokości około jednej płytki),
h) montaż odwodnienia liniowego ACO przy parapetach okien piwnicznych oraz podłączenie odwodnienia liniowego do istniejącej instalacji deszczowej za pomocą rur PYC ø llO,
i) ułożenie izolacji ścian fundamentowych z folii kubełkowej,
j) odtworzenie obrzeży otaczających okna piwniczne,
k) zasypanie wykopu,
l) odtworzenie utwardzenia terenu oraz okładzin cokołu,
m) skucie odparzonych tynków wewnętrznych z oczyszczeniem ścian,
n) wymianę systemu wentylacji na nową z automatyką i czujkami, które będą znajdować się najbliżej źródła wilgoci,
o) osuszenie ścian przez odparowanie i odprowadzenie wilgoci przez system wentylacji w budynku,
p) uzupełnienie tynkowania ścian i malowania po ususzeniu ścian,
q) wymianę nadproży okiennych w ścianach zewnętrznych.
Zakres robót, przewidywany do wykonania, określa Przedmiar Robót.
3. Szczegółowy zakres robót, o którym mowa w ust. 1 określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące Załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218499,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: S-BUD Sebastian Ciężki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6731133397

7.3.3) Ulica: Kaszubska 1a/9

7.3.4) Miejscowość: Szczecinek

7.3.5) Kod pocztowy: 78-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane