„Dostawa aparatury i wyposażenia pomocniczego dla Działu Laboratoryjnego WSSE we Wrocławiu (8 części)”

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00609901
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00609901/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-18 14:02
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-446082f1-96f9-4f7a-8e5b-2b01e2e18a7c
Identyfikator
8960005615
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Aparatura do wykrywania i analizyPrzyrządy do pomiaruAnalizatoryElektroniczne wagi analityczneUrządzenia chłodnicze

Wykonawcy

3 przyznane

"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL · lot 2
15 763,68 PLN
PHU ENERGO-SYSTEM Robert GrzegorzakOlsztyn, PL · lot 4
23 862 PLN
"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL · lot 7
10 332 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00609901 z dnia 2025-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa aparatury i wyposażenia pomocniczego dla Działu Laboratoryjnego WSSE we Wrocławiu (8 części)”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291658

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: M. Curie-Skłodowskiej 73/77

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-950

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.wsse.wroclaw@sanepid.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wsse-wroclaw/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-446082f1-96f9-4f7a-8e5b-2b01e2e18a7c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa aparatury i wyposażenia pomocniczego dla Działu Laboratoryjnego WSSE we Wrocławiu (8 części)”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-446082f1-96f9-4f7a-8e5b-2b01e2e18a7c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00609901

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00133669/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Dostawa aparatury i wyposażenia pomocniczego dla Działu Laboratoryjnego WSSE we Wrocławiu (8 części)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00531920

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ADM.272.15.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 272130,17 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mikrobiologiczny próbnik powietrza ze statywem i walizką transportową

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

4.5.5.) Wartość części: 17232,72 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- Syncore plus polyvap aparat do odparowania równoległego próżniowego x1 szt.,

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38434000-6 - Analizatory

38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

4.5.5.) Wartość części: 126148,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Waga laboratoryjna d=0,01 mg – 1 szt.,

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38311100-9 - Elektroniczne wagi analityczne

38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

4.5.5.) Wartość części: 19670,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szafa termostatyczna jednokomorowa z wymuszonym obiegiem powietrza x 2 szt.,

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42513200-7 - Urządzenia chłodnicze

4.5.5.) Wartość części: 37175,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rejestrator temperatury 8 kanałowy – 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38434000-6 - Analizatory

38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

4.5.5.) Wartość części: 22320,90 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stalowe stanowisko do filtracji membranowej x 2 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

4.5.5.) Wartość części: 27252,80 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przenośny analizator do pomiarów jakości wody w zakresie pomiarów elektrochemicznych w terenie. x 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38434000-6 - Analizatory

38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

4.5.5.) Wartość części: 14200,75 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Chłodziarka laboratoryjna x 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42513200-7 - Urządzenia chłodnicze

4.5.5.) Wartość części: 8130,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający- Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna we Wrocławiu, stosownie do dyspozycji przepisu art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024, poz. 1320 z późn. zm. ) – zawiadamia o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 7.

Uzasadnienie
Postępowanie prowadzone było zgodnie z art. 275 pkt 1) ustawy PZP. Zamawiający dokonał wyboru ofert najkorzystniejszych, o czym powiadomił na stronie prowadzonego postępowania w dniach:
Część 1: 04.12.2025,
Część 4: 03.12.2025,
Część 6: 04.12.2025,
Część 7: 03.12.2025.

W dniu 09.12.2025 r. Zamawiający przesłał umowy do podpisu Wykonawcy "Alchem Grupa" Sp. z o.o. Wykonawca nie przesłał podpisanych umów. Jednocześnie w dniu 15.12.2025r. Wykonawca oświadczył, że odmawia podpisania umów ze względu na brak możliwości dochowania terminu umów.

Zamawiający biorąc pod uwagę art. 263 ustawy Pzp oraz krótki termin wykonania umowy tj. 19.12.2025r. postanawia unieważnić postępowanie zgodnie z treścią przepisu art. 255 pkt 7 ustawy PZP.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający- Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna we Wrocławiu, stosownie do dyspozycji przepisu art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024, poz. 1320) – zawiadamia o unieważnieniu postępowania w zakresie 2 części na podstawie art. 255 pkt 1.

Uzasadnienie
Postępowanie prowadzone było zgodnie z art. 275 pkt 1) ustawy PZP. W odpowiedzi na ogłoszenie Zamawiającego, do upływu ustalonego terminu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7164,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30258,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15763,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Alchem Grupa" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272355435

7.3.3) Ulica: ul. Forteczna 13/8,

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15763,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający- Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna we Wrocławiu, stosownie do dyspozycji przepisu art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024, poz. 1320 z późn. zm. ) – zawiadamia o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 7.

Uzasadnienie
Postępowanie prowadzone było zgodnie z art. 275 pkt 1) ustawy PZP. Zamawiający dokonał wyboru ofert najkorzystniejszych, o czym powiadomił na stronie prowadzonego postępowania w dniach:
Część 1: 04.12.2025,
Część 4: 03.12.2025,
Część 6: 04.12.2025,
Część 7: 03.12.2025.

W dniu 09.12.2025 r. Zamawiający przesłał umowy do podpisu Wykonawcy "Alchem Grupa" Sp. z o.o. Wykonawca nie przesłał podpisanych umów. Jednocześnie w dniu 15.12.2025r. Wykonawca oświadczył, że odmawia podpisania umów ze względu na brak możliwości dochowania terminu umów.

Zamawiający biorąc pod uwagę art. 263 ustawy Pzp oraz krótki termin wykonania umowy tj. 19.12.2025r. postanawia unieważnić postępowanie zgodnie z treścią przepisu art. 255 pkt 7 ustawy PZP.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23862,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23862,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23862,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU ENERGO-SYSTEM Robert Grzegorzak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7392902946

7.3.3) Ulica: Ul. Dorantta 24/34

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-699

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23862,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający- Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna we Wrocławiu, stosownie do dyspozycji przepisu art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024, poz. 1320 z późn. zm. ) – zawiadamia o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 7.

Uzasadnienie
Postępowanie prowadzone było zgodnie z art. 275 pkt 1) ustawy PZP. Zamawiający dokonał wyboru ofert najkorzystniejszych, o czym powiadomił na stronie prowadzonego postępowania w dniach:
Część 1: 04.12.2025,
Część 4: 03.12.2025,
Część 6: 04.12.2025,
Część 7: 03.12.2025.

W dniu 09.12.2025 r. Zamawiający przesłał umowy do podpisu Wykonawcy "Alchem Grupa" Sp. z o.o. Wykonawca nie przesłał podpisanych umów. Jednocześnie w dniu 15.12.2025r. Wykonawca oświadczył, że odmawia podpisania umów ze względu na brak możliwości dochowania terminu umów.

Zamawiający biorąc pod uwagę art. 263 ustawy Pzp oraz krótki termin wykonania umowy tj. 19.12.2025r. postanawia unieważnić postępowanie zgodnie z treścią przepisu art. 255 pkt 7 ustawy PZP.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający- Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna we Wrocławiu, stosownie do dyspozycji przepisu art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024, poz. 1320 z późn. zm. ) – zawiadamia o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 7.

Uzasadnienie
Postępowanie prowadzone było zgodnie z art. 275 pkt 1) ustawy PZP. Zamawiający dokonał wyboru ofert najkorzystniejszych, o czym powiadomił na stronie prowadzonego postępowania w dniach:
Część 1: 04.12.2025,
Część 4: 03.12.2025,
Część 6: 04.12.2025,
Część 7: 03.12.2025.

W dniu 09.12.2025 r. Zamawiający przesłał umowy do podpisu Wykonawcy "Alchem Grupa" Sp. z o.o. Wykonawca nie przesłał podpisanych umów. Jednocześnie w dniu 15.12.2025r. Wykonawca oświadczył, że odmawia podpisania umów ze względu na brak możliwości dochowania terminu umów.

Zamawiający biorąc pod uwagę art. 263 ustawy Pzp oraz krótki termin wykonania umowy tj. 19.12.2025r. postanawia unieważnić postępowanie zgodnie z treścią przepisu art. 255 pkt 7 ustawy PZP.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10332,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12129,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10332,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Alchem Grupa" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272355435

7.3.3) Ulica: ul. Forteczna 13/8

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10332,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2025-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy