Remont wybranych pomieszczeń nr 140, 204, 245, 247, 249, 251, 253, 255 w budynku A Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Politechnika Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00491411
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00491411/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-10 08:37
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aae3de7d-a3a3-431f-8ff9-de751ed0df2d
- Identyfikator
- 5840203593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00491411 z dnia 2024-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wybranych pomieszczeń nr 140, 204, 245, 247, 249, 251, 253, 255 w budynku A Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Gdańska
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Narutowicza 11/12
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-233
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 583486152
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@eti.pg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pg.edu.pl/centrum-zp
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pg_edu/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont wybranych pomieszczeń nr 140, 204, 245, 247, 249, 251, 253, 255 w budynku A Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aae3de7d-a3a3-431f-8ff9-de751ed0df2d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491411
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036123/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont wybranych pomieszczeń w budynku WETI A
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451554
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CRZP/158/009/R/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 4223000 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 338166,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I.Zakres prac pom. 140 i 204:
wyniesienie mebli wraz z ponownym wniesieniem po zakończonych pracach,zabezpieczenie istniejącej stolarki drzwiowej i okiennej oraz elementów osprzętu elekt., itp.zabezpieczenie czujek p.poż.,uzupeł ubytków i naprawa spękań na ścianach i sufitach wraz z wyrównaniem powierzchni oraz gruntowaniem remontowanych pom,demontaż podłogi, oczyszczenie podłoża i naprawa uszkodzeń,uzupełnienie ewentualnych ubytków (bruzd) po ułożeniu inst elektr,-demontaż rolet okiennych/karniszy.
demontaż paneli podłogowych wraz z listwami przypodłogowymi,demontaż umywalki wraz z baterią umywalkową,demontaż oświetlenia górnego, okablowania elektrycznego i sieci komputerowej demontaż kratki wentylacyjnej,
W ramach robót rozbiórkowych przewiduje się dla pom nr 204:
demontaż wykładziny PCV wraz z listwami przypodłogowymi,demontaż rolet okiennych,demontaż oświetlenia górnego, okablowania elektrycznego i sieci komputerowej demontaż kratki wentylacyjnej.
2. Zakres prac do wykonania dla pom 140:
naprawa miejsc uszkodzonych (rysy i pęknięcia),montaż wykładziny podłogowej igłowanej strukturalnie, w płytkach 50x50 cm wraz z cokołami 10 cm,-montaż kratki wentylacyjnej,zakup i montaż umywalki i baterii stojącej wraz z podłączeniem,zakup szafki pod umywalkę i montaż w pomieszczeniu,-wykonanie fartucha ochronnego z glazury o wymiarach ok. 1,0 x 1,5 m przy umywalce,-wyrównanie ścian i sufitów poprzez ułożenie gładzi gipsowej (szpachlowanie i szlifowanie),ochrona narożników wypukłych kątownikiem aluminiowym,malowanie ścian i sufitu wraz z przygotowaniem podłoża,-malowanie grzejników i rur inst. c.o. w kolorze ścian,wyrównanie powierzchni parapetów wraz z malowaniem,wyk wentylacji pom poprzez montaż nawiewników okiennych,-montaż ośw. górnego, okab elektrycznego i sieci komputerowej,wywóz i utylizacja gruzu,sprzątanie i mycie po zakończeniu wszystkich prac.
Zakres prac do wykonania dla pomieszczenia 204:
naprawa miejsc uszkodzonych,montaż wykładziny podłogowej z PCV wraz z wywinięciem na ścianę ,montaż kratki wentylacyjnej,wyrównanie ścian i sufitów poprzez ułożenie gładzi gipsowej (szpachlowanie i szlifowanie),-ochrona narożników wypukłych kątownikiem aluminiowym,malowanie ścian i sufitu wraz z przygotowaniem podłoża,-malowanie grzejników i rur inst. c.o. w kolorze ścian,-wyrównanie powierzchni parapetów wraz z malowaniem,wykonanie wentylacji pom poprzez montaż nawiewników okiennych,-montaż rolet okiennych,-montaż oświetlenia górnego, okablowania elektrycznego i sieci komputerowej,wywóz i utylizacja gruzu,-sprzątanie i mycie po zakończeniu wszystkich prac.
3. Instalacji klimatyzacji w pom 204 w budynku WETI A PG:
Pom. nr 204, korytarz poz. 200 , pom. 112 na poz. 100 ,zadaszenie wejścia do budynku (kondygnacja 100)zakup dostawę i montaż klimatyzatora typu SPLIT wykonanie inst. freonowej , odprowadzenia skroplin , oraz zasilania i sterowania- roboty demontażowe, rozbiórkowe i towarzyszące niezbędne do wykonania zadania takie jak wykuwanie otworów , wykonanie bruzd w ścianach , demontaż sufitów podwieszanych i ponowny ich montaż, itp. wykonanie inst. odprowadzenia skroplin- prace zabezpieczające i porządkoweinst. oświetlenia podstawowego; inst. gniazd wtyczkowych 1 fazowych; inst. okablowania strukturalnego (LAN); inst. ochrony od porażeń prądem elektrycznym inst. tablic rozdzielczych.
II.Zakres robót dla pom. nr 245:
demontaż listew przypodłogowych,demontaż elementów podłogi przyklejonych do podłoża,naprawa miejsc uszkodzonych i oczyszczenie podłoża posadzki,zagruntowanie podłoża i wykonanie warstwy z masy samopoziomującej pod nową posadzkę,wykonanie nowej posadzki z paneli winylowych, AC5/33, grubość min 4mm, kolor dąb naturalny, montaż listew przypodłogowych, h=10 cm, gr min 1,5 cm, biała, wykonana z wysokiej jakości drewnopochodnej płyty MDF, podwyższona odporność na wilgoć,wyregulować i poprawić zawiasy w oknach, demontaż rolet sufitowych, wymalowanie pom sufitu białą farbą emulsyjną, ścian farbą emulsyjną trudno ścieralną,szpachlowanie i wymalowanie farbą olejną na biało parapetów,wymalowanie farbą olejną: w kolorze ścian – rur instalacyjnych i grzejników żebrowanych,inst. oświetlenia podstawowego; inst. gniazd wtyczkowych 1 fazowych; inst. okablowania strukturalnego (LAN); inst. ochrony od porażeń prądem elektrycznym inst. tablic rozdzielczych.
III.Zakres robót dla pom nr 247:
wymalowanie pom sufitu białą farbą emulsyjną, ścian farbą emulsyjną trudno ścieralną szpachlowanie i wymalowanie farbą olejną na biało parapetów,nowa ścianka działowa z pok 247 i 249, w miejscu starej ścianki wykonanie ścianki działowej o grubości min 150 mm na ruszcie metalowym z wypełnieniem wełną mineralną, z pokryciem obustronnym podwójną płytą gipsowo-kartonową z przesunięciem zakładów połączeń,wyregulować i poprawić zawiasy w oknach, demontaż rolet okiennych, naprawa uszkodzeń tynku,wykonanie gładzi gipsowej na ścianach i suficie,ochrona narożników wypukłych kątownikiem aluminiowym,wymalowanie farbą olejną: w kolorze ścian – rur instalacyjnych i grzejników żebrowanych. inst. oświetlenia podstawowego; inst. gniazd wtyczkowych 1 fazowych; inst. okablowania strukturalnego (LAN); inst. ochrony od porażeń prądem elektrycznym inst. tablic rozdzielczych.
IV.Zakres robót dla pom. nr 249:
demontaż listew przypodłogowych,demontaż elementów podłogi przyklejonych do podłoża,
naprawa miejsc uszkodzonych i oczyszczenie podłoża posadzki,zagruntowanie podłoża i wykonanie warstwy z masy samopoziomującej pod nową posadzkę,wykonanie nowej posadzki z paneli winylowych, AC5/33, grubość min 4mm, kolor dąb naturalny, montaż listew przypodłogowych, h=10 cm, gr min 1,5 cm, biała, wykonana z wysokiej jakości drewnopochodnej płyty MDF, podwyższona odporność na wilgoć,demontaż meblościanki dzielącej z pok 247,nowa ścianka działowa z pok 249 i 251, w miejscu starej ścianki wykonanie ścianki działowej o grubości min 150 mm na ruszcie metalowym z wypełnieniem wełną mineralną, z pokryciem obustronnym podwójną płytą gipsowo-kartonową z przesunięciem zakładów - połączeń,wyregulować i poprawić zawiasy w oknach, demontaż rolet okiennych, naprawa uszkodzeń tynku,wykonanie gładzi gipsowej na ścianach i suficie,ochrona narożników wypukłych kątownikiem aluminiowym,wymalowanie pom sufitu białą farbą emulsyjną, ścian farbą emulsyjną trudno ścieralną,szpachlowanie i wymalowanie farbą olejną na biało parapetów,wymalowanie farbą olejną: w kolorze ścian – rur instalacyjnych i grzejników żebrowanych,montaż w ścianie 1 kratki wentylacyjnejmontaż nowej umywalki nablatowej,montaż baterii w umywalce ułożenie nowych płytek na ścianie wokół umywalki (miedzy szafkami dolnymi, a górnymi) o wym. min 60x60cm (120x200 cm)zamontowanie na inst wodociągowej zaworów odcinających, montaż nowych podejść wodno-kanalizacyjnych,montaż paneli led, lamp sufitowych, natynkowych, 4 szt. 120 x 30 cm lampy z p. 249 przenieść do p. 253 inst. oświetlenia podstawowego; inst. gniazd wtyczkowych 1 fazowych; inst. okablowania strukturalnego (LAN); inst. ochrony od porażeń prądem elektrycznym instalacja tablic rozdzielczych.
V.Zakres robót dla pom. nr 251:
demontaż listew przypodłogowych przy wyburzanej ścianie,naprawa miejsc uszkodzonych i oczyszczenie podłoża posadzki,wykonanie nowej ściany sąsiadującej z pok 253, zagruntowanie podłoża i wykonanie warstwy z masy samopoziomującej pod nowy fragment posadzki,wykonanie ścianki działowej o grubości min 150 mm ruszcie metalowym z wypełnieniem wełną mineralną, z pokryciem obustronnym podwójną płytą gipsowo-kartonową z przesunięciem połączeń,wykonanie uzupełnienia posadzki z PANELI podobnych do istniejącychnaprawa uszkodzeń tynku,wykonanie gładzi gipsowej na ścianach i suficie,ochrona narożników wypukłych kątownikiem aluminiowym,wymalowanie pom sufitu białą farbą emulsyjną, ścian farbą emulsyjną trudno ścieralną,szpachlowanie i wymalowanie farbą olejną na biało parapetów,wymalowanie farbą olejną: w kolorze ścian – rur instalacyjnych i grzejników żebrowanych,montaż w ścianie 1 kratki wentylacyjnej inst. oświetlenia podstawowego; inst. gniazd wtyczkowych 1 fazowych; inst. okablowania strukturalnego (LAN); inst. ochrony od porażeń prądem elektrycznym instalacja tablic rozdzielczych.
VI.Zakres robót dla pom. nr 253:
demontaż szafy od strony pok 251 i ściany sąsiadującej z pok 255, usunięcie listew przypodłogowych,demontaż płytek podłogowych przyklejonych do podłoża,skucie ściany i montaż nowych nowych rur do nowej umywalki,naprawa miejsc uszkodzonych i oczyszczenie podłoża posadzki,zagruntowanie podłoża i wykonanie warstwy z masy samopoziomującej pod nową posadzkę,w miejscu zdemontowanej abudowy meblowej wykonanie ścianki działowej grubości min 150 mm ruszcie metalowym z wypełnieniem wełną mineralną,z pokryciem obustronnym podwójną płytą gipsowo-kartonową,wykonanie nowej posadzki z paneli winylowych, AC5/33, grubość min 4mm, kolor dąb naturalny, montaż listew przypodłogowych, h=10 cm, gr min 1,5 cm, biała, wykonana z wysokiej jakości drewnopochodnej płyty MDF, podwyższona odporność na wilgoć,demontaż z sufitu lamp oświetleniowych, a po wykonaniu gładzi gipsowych i malowaniu, montaż nowych lamp rastrowych z p. 249,naprawa uszkodzeń tynku,wykonanie gładzi gipsowej na ścianach i suficie,ochrona narożników wypukłych kątownikiem aluminiowym,wymalowanie pom sufitu białą farbą emulsyjną, ścian farbą emulsyjną trudno ścieralną szpachlowanie i wymalowanie farbą olejną na biało parapetów,wymalowanie farbą olejną: w kolorze ścian – rur instalacyjnych i grzejników żebrowanych,montaż w ścianie 1 kratki wentylacyjnejmontaż nowej umywalki z półpostumentem,montaż baterii do istniejącej instalacji wodnej w ścianie ułożenie nowych płytek na ścianie wokół umywalki o wym. min 20x30cm (120x200 cm)zamontowanie na inst wodociągowej zaworów odcinających, montaż nowych podejść wodno-kanaliz. inst. oświetlenia podstawowego; inst. gniazd wtyczkowych 1 fazowych; inst. okablowania strukturalnego (LAN); inst. ochrony od porażeń prądem elektrycznym inst. tablic rozdzielczych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 501225,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 501225,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 501225,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE HADM PLUS HANNA GRAMATOWSKA, Rokocin 4G, 83-200, NIP: 5921309309
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921309309
7.3.3) Ulica: Rokocin 4G
7.3.4) Miejscowość: Rokocin 4G
7.3.5) Kod pocztowy: 83-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 501225,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |