Świadczenie usług cateringowych na podstawie umowy ramowej na potrzeby PORT – Łukasiewicz w podziale na 2 części”

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00610084
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00610084/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-18 14:24
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10a36776-6c36-419d-8a70-3a65f3ad1515
Identyfikator
8943140523
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi w zakresie posiłków szkolnych

Wykonawcy

1 przyznane

NUTRI CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL · lot 0
506 493,6 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00610084 z dnia 2025-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług cateringowych na podstawie umowy ramowej
na potrzeby PORT – Łukasiewicz w podziale na 2 części”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020671635

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stabłowicka 147

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 54-066

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.oczkowicz@port.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.port.org.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1174075

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badania naukowe i rozwojowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Umowy ramowej

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług cateringowych na podstawie umowy ramowej
na potrzeby PORT – Łukasiewicz w podziale na 2 części”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10a36776-6c36-419d-8a70-3a65f3ad1515

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00610084

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00418525

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.271.56.2025

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: catering na wydarzenia organizowane w PORT- Łukasiewicz;
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych w ramach umowy ramowej na potrzeby Sieci Badawczej Łukasiewicz – PORT Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części, zwane również
w dalszej części SWZ zadaniami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2.1 i 2.2 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia, w załączniku 2.3. Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 722064,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: catering dla dzieci na półkolonie letni i zimowe;
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych w ramach umowy ramowej na potrzeby Sieci Badawczej Łukasiewicz – PORT Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części, zwane również
w dalszej części SWZ zadaniami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2.1 i 2.2 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia, w załączniku 2.3. Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.5.) Wartość części: 57120,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 506493,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 762850,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 506493,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nutri Catering Sp. z o.o. sp. k

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943135025

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 506493,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu na nr 2 pn. „catering dla dzieci na półkolonie letni i zimowe;” została złożone dwie oferty:
1) Oferta nr 4, złożona przez Nutri catering Sp. z o.o. sp. k, 54-060 Wrocław, ul. Świeża 23, z ceną ofertową: 78 624,00 zł;
2) Oferta nr 5, złożona przez Sebastian Lau Virtual Partner, 54-060 Wrocław, 151D Górecka, która podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 109 ust 1 pkt 5 PZP, w konsekwencji czego została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a PZP.
Zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę przeznaczoną na realizację przedmiotu zamówienia: 44 755,20 zł.
Cena oferty nie podlegającej odrzuceniu tj. nr 4, znacznie przekracza kwotę przeznaczoną na realizację przedmiotu zamówienia, w związku z czym postępowanie podlega unieważnieniu

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78624,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78624,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi