Budowa sieci elektroenergetycznej kablowej 0,23 kV oświetleniowej w miejscowości Lewin Kłodzki

Gmina Lewin Kłodzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00491428
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00491428/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-10 08:41
Lokalizacja
Lewin Kłodzki, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ee9352c0-ff6e-4b38-8888-a82e3c50647c
Identyfikator
8831678631
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

GROSS TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
184 254 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00491428 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci elektroenergetycznej kablowej 0,23 kV oświetleniowej w miejscowości Lewin Kłodzki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lewin Kłodzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nad Potokiem 4

1.5.2.) Miejscowość: Lewin Kłodzki

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-343

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@lewin-klodzki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lewin-klodzki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee9352c0-ff6e-4b38-8888-a82e3c50647c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci elektroenergetycznej kablowej 0,23 kV oświetleniowej w miejscowości Lewin Kłodzki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee9352c0-ff6e-4b38-8888-a82e3c50647c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491428

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056293/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa sieci elektroenergetycznej kablowej 0,23 kV oświetleniowej w miejscowości Lewin Kłodzki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447016

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Budowa sieci elektroenergetycznej kablowej 0,23 kV oświetleniowej w miejscowości Lewin Kłodzki” w ramach projektu „Podniesienie poziomu bezpieczeństwa drogowego poprzez przebudowę oświetlenia na terenie gminy Lewin Kłodzki”
Zadanie jest dofinansowane ze środków Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej
1.1 Zakres robót obejmuje:
1) oświetlenie drogi wewnętrznej dz.515, w tym:
a) budowa kablowej linii oświetlenia ulicznego (słupy czarne stylowe) - długość linii - 228 m, ilość słupów -7 sztuk
b) montaż opraw oświetleniowych parkowych na słupach kablowych – 7 kompletów
c) demontaż słupów stalowych z oprawami oświetleniowymi – 5 kompletów
2) oświetlenie drogi wewnętrznej dz.301, w tym:
a) wykonanie kablowej linii oświetlenia ulicznego - długość linii - 450 m, ilość słupów -12 sztuk
b) montaż opraw oświetleniowych – 12 kompletów
c) wykonanie uziemienia Ru≤10Ω – 1 komplet

1.2 Zamawiający ustala minimalny okres gwarancji na prace budowlane na 36 miesięcy. W przypadku złożenia oferty przez Wykonawcę z krótszym niż minimalny okres gwarancji na prace budowlane oferta zostanie odrzucona. Zamawiający ustala maksymalny okres gwarancji na prace budowlane na 60 miesięcy. W przypadku zadeklarowania w formularzu ofertowym okresu gwarancji na prace budowlane powyżej 60 miesięcy do obliczenia punktacji w kryterium okresu gwarancji Zamawiający przyjmie okres 60 miesięcy.

1.3 Szczegółowe parametry, a także niezbędna dokumentacja potrzebna do realizacji zamówienia znajduje się w dokumentacji budowlanej, przedmiarze, STWiORB stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ.

1.4 Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w „Projektowanych postanowieniach umowy” (PPU) stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184254,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 260597,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184254,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GROSS TEAM SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367819514

7.3.3) Ulica: Rembrandta 4a/39

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-531

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184254,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane